اکستنشن مو

اکستنشن مو

معرفی بهترین سالن یا مرکز تخصصی خدمات اکستنشن مو

امروزه خدمات زیبایی برای تمامی افراد از اهمیت زیادی برخوردار است. بنابراین افراد به دنبال یک سالن زیبایی خوب برای انجام خدمات زیبایی خود می گردند. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از سالن های پیشرو در کسب رضایت مشتری با متخصصان فوق العاده است که علاوه بر ارائه خدمات زیبایی بهترین روش های اکستنشن که مناسب با فرم موها و صورت شما باشد را به شما عزیزان پیشنهاد می دهند. 

اکستنشن مو چیست؟

اکستنشن مو اصطلاحا به معنای افزودن طول و حجم مو می باشد؛ که در گذشته به آن سرگیس می گفتند.
اکستنشن ها به دو شکل مصنوعی و طبیعی می باشند. اکستنشن فقط به بلندی موها کمک نمی کند؛ بلکه می توان با استفاده از آن به راحتی حجم و رنگ موها را تغییر داد. 
اکستنشن مصنوعی از الیاف مصنوعی تولیدشده وارزان قیمت هستند.؛ اما اکستنشن های طبیعی از موهای طبیعی انسان تولید شده و بسیار گران قیمت هستند.

انواع روش های اکستنشن مو

چسب کراتین
قبل از استفاده از این روش باید بدانید که آیا به چسب مو حساسیت دارید یا نه. این چسب کمی بالاتر از ریشه مو مالیده می شود و موی اکستنشن روی آن قرار می گیرد. سپس بوسیله گیره، موهای طبیعی و مصنوعی با حرارت به هم فشرده می شوند و به هم می چسبند.
لیزر
اکستنشن لیزری امروزه به یکی از پرطرفدارترین روش های اکستنشن تبدیل شده و دارای طرفداران زیادی است. اکستنشن به کمک لیزر دوام و کیفیت زیادی دارد. یکی از مهمترین مزیت های این روش این است که در آن به پیاز مو هیچ آسیبی نمی رسد. در این روش برای نصب موهای اکستنشن از دستگاه لیزر و کراتین های گیاهی استفاده می شود. استفاده از این نوع کراتین نگرانی افراد برای ریزش مو را از بین می برد. یکی دیگر از دلایل استفاده از کراتین این است که هنگام جداسازی موهای اکستنشن، موهای طبیعی از ریشه جدا نمی شوند. در اکستنشن لیزی از موهای طبیعی سالم استفاده می شود تا پس از اتمام کار، جلوه موهای شما کاملا طبیعی باشد. شما می توانید از روش لیزر برای پرپشت نشان دادن موهای جلو و پشت سر استفاده کنید. اکستنشن لیزری کمترین آسیب را به موها می رساند اما در افرادی که دارای پوست حساس هستند و در برابر اشعه لیزرعلائمی مانند تورم وقرمزی از خود بروز می دهند راهکار مناسبی نیست.
اکستنشن با مهره یا رینگ 
در مرحله اول باید از نداشتن بیماری پوست سر اطمینان حاصل کرد؛ زیرا مشکلات پوستی باعث شل شدن یا زودتر خراب شدن اکستنشن می شوند.برای اکستنشن مو با مهره باید موهارا به 4 قسمت تقسیم کرد. یک دسته یک سانتی متری از موها را جدا می کنم و به رینگ میبندیم و به فاصله یک سانتی متر از ریشه ها اکستنشن را نصب می کنیم. این روش برای افرادی که موهای نازک و کم پشت دارند مناسب نیست و موقع جمع کردن مو مهره ها مشخص می شوند. 

اکستنشن شاخه ای  
استفاده ازاکستنشن های شاخه ای رنگی به دلیل فانتزی بودن بیشتر در بین جوانان رواج دارد. این نوع اکستنشن به راحتی نصب و به راحتی هم جدا میشود که به آن اکستنشن موقت می گویند. دراین روش شاخه های اکستنشن با یک کلیپس کوچک به ساقه مو وصل می شود. این نوع اکستنشن بسیار فانتزی و زیباست و در رنگهای مختلف به فروش می رسد.
اکستنشن به روش میکرولینک
میکرو لینک یک روش بسیار طبیعی برای اکستنشن است. در این روش از رنگ های مختلف استفاده می شود و تنوع در این روش بسیار بالاست. در روش میکرولینک موهای اکستنشن به ساقه مو وصل و محکم می شود. این روش نیاز به ترمیم دارد و اگر پس از مدتی اکستنشن ها شل شدند می توانید برای محکم کردن آن به آرایشگر خود مراجعه کنید.
اکستنشن دائمی
اکستنشن دائمی بسیار با ظرافت انجام می شود، به همین دلیل در بین دیگر روش های اکستنشن، ظاهر طبیعی تری دارد. ماندگاری این روش به میزان رشد و میزان مراقبت از موهای شما بستگی دارد و تا زمانی که محل وصل اکستنشن از ریشه موها فاصله داشته باشد ماندگاری دارد. 
اکستنشن موخطی
اکستنشن مو به روش خطی به دو حالت امکان پذیر است. قبل از هرچیز از جایی که قصد داریم موهارا اضافه کنیم تقسیم بندی را انجام می دهیم. تقسیم بندی موها باید در یک خط راست و افقی انجام شود. در روش اول می توان بافت گوشتی آفریقایی یا بافت کف سرانجام داد. روش دوم اکستنشن مو خطی هم استفاده از مهره است.
اکستنشن مو نانو 
اکستنشن مو نانو یکی از روش های جدید اکستنشن مو می باشد که با استفاده از آن می توان اکستنشن مو را در تمامی نواحی سر در کمترین زمان اجرا نمود. اکستنشن ها با استفاده از این دستگاه با سرعت و کیفیتی باورنکردنی به موهای سر متصل می شوند. اتصال مو از طریق پلیمرهای نایلونی مسطح و قابل حرکت انجام می شود که کاملا نامرئی و غیرقابل مشاهده است و حدو 5 ماه برروی سر کاملا ثابت خواهد ماند. به همین علت این روش نیز یکی از بهترین و طبیعی ترین مدل های اکستنشن است.
اکستنشن به روش دوخت 
دوختن موی طبیعی به اکستنشن عموما کار هرکسی نیست. برای اکستنشن به روش دوخت، ابتدا باید موها بافته شود سپس این موهای بافته شده را به موی فرد میدوزند. این روش مدت زمان زیادی طول می کشد، اما نتیجه بسیار طبیعی و جذاب است.
اکستنشن به روش گره 
در این روش، با گره مخصوصی موی اکستنشن و طبیعی به هم متصل می شوند. این روش عمر طولانی ندارد اما به طور کل از روش چسب و رینگ بسیار بهتر است. 

اکستنشن لاینی
در روش اکستنشن لاینی موهای اکستنشن با استفاده از یک نخ مخصوص به موها متصل می شوند. کسانی که موی کوتاه دارند، پس از این روش نباید موهای خود را ببندند. زمان ترمیم این روش به رشد موهایتان بستگی دارد و حدودا 3 ماهه است. شانه زدن و براشینگ مو در این روش بسیار آسان است؛ به طوریکه احساس می کنید در حال شانه کردن موهای واقعی خودتان هستید. 
اکستنشن مو با چسب نواری
استفاده از چسب نواری برای اکستنشن مو یک روش جدید و بدون نیاز به مواد شیمیایی است. در این روش نوار چسبی به عرض 4 سانتی متر به موهای اصلی و اکستنشن وصل شده و باعث حجم دهی به موها نیز می شود. در روش نوارچسب نمی توان از اکستنشن های سنگین استفاده کرد. چون همشل میشوند و هم چسب زیادی برای اتصال آنها لازم است. اکستنشن مو با چسب نواری یکی از کم خطرترین روش های اکستنشن است؛ به دلیل آنکه مواد شیمیایی آسیب زننده به مو ندارد و از اکستنشن های سنگین استفاده نمی کند. همین باعث می شود که به موها فشار وارد نشود. 

روش های انجام و پنهان کردن اکستنشن موی کوتاه یا کم پشت

بسیاری از افراد با استفاده از اکستنشن می توانند ظاهر موهای خود را تغییر دهند. این تغییر می تواند از نظر رنگ، طول و حجم باشد.اما خوب است روش های پنهان کردن اکستنشن در موهای کوتاه را نیز بدانید. نصب اکستنشن روی موی کوتاه به مراتب سخت تر از نصب آن روی موهای بلند است. با چند روش آسان و حرفه ای می توانید اکستنشن های خود را از چشم دیگران مخفی کنید. اگر این روش ها را نمی دانید بهتر است با ما همراه باشید. ما در ادامه برای شما عزیزان روش هایی را قرار دادیم: 
چه راه هایی برای پنهان کردن اکستنشن مو در موهای خیلی کوتاه وجود دارد؟
یکی از ترس های کسانی که موی کوتاه دارند این است که اکستنشن آنها معلوم شود. اما نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا هرآنچه که برای پنهان کردن اکستنشن ها نیاز دارید به شما عزیزان آموزش دهیم. 
رنگ مناسب را انتخاب کنید:
یکی از مهمترین نکات مخفی کردن اکستنشن انتخاب رنگ آنهاست. اگر نمی خواهید کسی متوجه استفاده شما از اکستنسن بشود بهتر است رنگ اکستنشن ها رنگ موی خودتان باشد تا دوگانگی ایجاد نشود.
از وزنی درستی استفاده کنید:
از اکستنش های سنگین وزن استفاده نکنید. استفاده از اکستنشن های سنگین باعث می شود تا موها افتاده شوند. همچنین در سر احساس سنگینی می کنید. 
کوتاه کردن مو:
برای ظاهری زیبا ، اکستنشن ها را برش دهید. اگر می خواهید اکستنشن ها را به طور یکپارچه با موهای کوتاه ترکیب کنید، می توانید اکستنشن موهای خود را قبل از نصب، کمی کوتاه کنید تا با موهای طبیعی خود به راحتی ترکیب شوند. می توانید برای کوتاهی هم به سالن زیبایی مراجعه کنید و هم خودتان دست به کار شوید. حتما هنگام کوتاهی نکات زیر را رعایت کنید:
حتما از خشک بودن موها مطمئن شوید.
  گره های مو را با یک شانه دندانه پهن باز کنید.
  از قیچی های مناسب کوتاهی مو استفاده کنید.
  اکستنشن ها را به درستی نصب کنید تا به اندازه لازم برسید.
   موها را لایه لایه کوتاه کنید تا ترتیب بهم نخورد و موها به شدت کوتاه نشوند.
موهای خود را کوتاه نکنید! توجه داشته باشید که این روش فقط مرتب کردن مو است و در این روش موها کوتاه نمی شوند.این اتفاق فقط برای این است که اکستنشن ها با موهای شما ترکیب شوند.
پایین موها را صاف یا فر کنید:
یکی از بهترین و طبیعی ترین حالت های پنهان کردن اکستنشن، صاف یا فر کردن دم موها است. در این روش موهای طبیعی و اکستنشن در هم تنیده می شوند و به راحتی قابل تشخیص نیستند. می توانید با استفاده از براشینگ نیز موهایتان را حالت دهید.
قسمت های پایینی موهای خود را فرانسوی ببافید:
یکی دیگر از روش های پنهان کردن اکستنشن، بافتن مو است. می توانید انتهای موهایتان را به شکل های مختلفی ببافید و از زیبایی آنها لذت ببرید.

ماندگاری اکستنشن موی طبیعی چقدر است؟

در صورتی که از اکستنشن موی طبیعی مراقبت شود و آسیب نبیند، چیزی حدود 9 الی 12 ماه دوام می آورد. 
ماندگاری  مدل های مختلف اکستنشن با هم متفاوت است که در ادامه ماندگاری چند تا از آنها را در ادامه اعلام می کنیم:
اکستنشن با چسب نواری: 4 تا 8 هفته
اکستنشن شاخه ای: 3 تا 6 ماه
اکستنشن دوخت: 6 تا 8 هفته
اکستنشن میکرولینک و نانو: 3 تا 4 ماه
اکستنشن موی طبیعی با لیزر
اکستنشن به روش لیزر یک روش مدرن و پرطرفدار است که دوام و کیفیت زیادی دارد. این روش مزیت های زیادی دارد که یکی از مهمترین مزیت های این روش این است که در آن به پیاز مو هیچ آسیبی نمی رسد. در روش اکستنشن با لیزر برای نصب موهای اکستنشن از دستگاه لیزر و کراتین های گیاهی استفاده می شود.   

چه زمانی برای اکستنشن موی کودکان مناسب است؟

دست نگه دارید!!!
اکثر والدین علاقه دارند که کودکانشان موهای بلند و پرپشتی داشته باشند، چون باعث زیبایی دو چندان کودکان می شود. اما دست نگه دارید!!! توجه داشته باشید که موهای کودکان هنوز حالت خود را پیدا نکرده و زمان برای رشد دارد. اکستنشن موی کودک می تواند به روند رشد موها آسیب بزند. بنابراین حتما صبر کنید تا موهای کودک رشد کند و فرآیند رشد به اتمام برسد. همچنین اکستنشن مو در دوران کودکی می تواند به پوست سر آسیب برساند. همچنین خوب است بدانید در کشورهای خارجی متخصصان مغز و اعصاب خواستار ممنوعیت استفاده از اکستنشن مو برای کودکان شده اند. 

اکستنشن موی عروس چه زمانی انجام می شود؟

کدام انواع اکستنشن مو برای عروس خانم ها مناسب است؟
گاهی عروس خانم ها به دلیل علاقه به موی کوتاه، موهایشان را کوتاه می کنند اما در شب عروسیشان دوست دارند موهای بلندی داشته باشند. بهتر است نگران نباشید. اکستنشن مو به راحتی به کمک شما می آید و با افزودن طول و حجم موها ظاهر زیبایی به موهایتان می بخشد. نکته مهم این است که باید بدانید از چه اکستنشنی برای موهایتان استفاده کنید تا هنگام شینیون کردن چهره بدی پیدا نکند. در این باره می توانید با متخصصان سالن زیبایی ویدا کیانی مشورت کنید. 
نوع مو
اکستنشن موی طبیعی از بهتری روش های اکستنشن مو برای عروس است. موهای طبیعی خصوصا موهای روسی به راحتی شسته می شوند، نمی توان در بین موهای طبیعی اکستنشن را تشخیص داد، به راحتی حالت می گیرد و بسیار سبک و راحت است. 
چند وقت قبل از عروسی باید اکستنشن کرد؟
فرقی نمی کند که چه زمانی موهایتان را اکستنشن کنید. اما ما به شما پیشنهاد می کنیم تا حتما یک هفته قبل از عروسی فرآیند اکستنشن موها را تکمیل کنید تا اگر از ظاهر خود ناراضی بودید زمان برای تعویض آن را داشته باشید.  

فواید و معایب اکستنشن مو در بارداری

در دوران بارداری، به دلیل تغییرات هورمونی، بدن مادر بهم می ریزد و باعث تغییراتی در ساختار پوست و مو می شود. این اتفاق بر وضعیت موها تاثیر به سزایی دارد و باعث خشک و شکننده شدن آنها می شود. در این حالت اکستنشن مو فقط می تواند بیشتر به ساختار مو صدمه بزند. بهتر است پس ازبهبود وضعیت سلامت موها برای اکستنشن کردن موهایتان اقدام کنید. 

هزینه و تعرفه اکستنشن مو چقدر است؟

قیمت اکستنشن مو همانند دیگر خدمات زیبایی به عوامل مختلفی مانند: نوع مو(اکستنشن موی طبیعی از مصنوعی گران تر است)، رنگ مو(هزینه اکستنشن موی روشن با توجه به سختگی کار از موی تیره بیشتر است)، مهارت متخصص (متخصصان مجرب معمولا هزینه بیشتری برای اکستنشن مو در نظر می گیرند)، شهرت سالن زیبایی(سالن های زیبایی مشهور قیمت های بالاتری ارائه می دهند) و مواد اولیه نصب(ابزار و مواد اولیه با کیفیت تر هزینه اجرا را بالاتر می برند) بستگی دارد.
کمترین قیمت ثبت شده برای اکستنشن 250 هزارتومان و بیشترین قیمت ثبت شده 1 میلیون تومان است. سالن زیبایی ویدا کیانی تمام خود مانند تاتو سایه و شید ابرو را با بهترین قیمت ارائه می کند.

سخن پایانی:

اکستنشن مو یک روش عالی برای افزایش حجم وقد موها است. پیشتر خواندید که روش های متعددی برای اکستنشن مو وجود دارد. هرکدام از آنها با توجه به انتخاب شما قابل انجام است. اما نکنه مهم مراجعه به یک سالن زیبایی حرفه ای برای یک اکستنشن بی عیب و نقص است. یک سالن زیبایی متخصص و حرفه ای مانند سالن زیبایی ویدا کیانی به زیبایی مدل انتخابی شما را اجرا می کنند، بدون اینکه ذره ای آسیب متوجه موهای شما شود. می توانید در آخر از نتایج فوق العاده اکستنشن مو لذت ببرید.

رزرو وقت