کراتینه مو

کراتینه مو

معرفی مراکز تخصصی کراتینه مو زنانه در شهریار

بهترین سالن زیبایی کراتین کار در شهریار

بهترین سالن زیبایی کراتین کار در شهریار

هر خدماتی باید توسط یک تیم متخصص انجام شود. کراتین نیز جزو خدمات حساسی محسوب می شود که حتما باید توسط یک متخصص حرفه ای انجام شود تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود. همچنین اگر به صورت حرفه ای انجام نشود ممکن است نتایج دلخواه شما را به همراه نداشته باشد. بنابراین مراجعه به یک سالن زیبایی حرفه ای مهمترین بخش کراتینه مو محسوب می شود. سالن زیبایی ویدا کیانی با استفاده از بهترین مواد و ابزار و همچنین با کمک افراد متخصص یک نتیجه عالی را برای شما عزیزان رقم خواهند زد.  

کراتینه مو چیست؟

بهترین سالن زیبایی کراتین کار در شهریار

 

بهترین سالن زیبایی کراتین کار در شهریار

 

به عبارت ساده تر، کراتین پروتئین مورد نیاز مو است. درمان کراتینه مو فرآیندی است که به صاف کردن موهای وز یا آسیب دیده کمک می کند. کراتین پروتئینی است که بدن به طور طبیعی آن را تولید می کند. این به ساختار و استحکام به مو، پوست و ناخن کمک می کند.
الیاف مو از سه ناحیه اصلی تشکیل شده است:
مدولا: این قسمت در هسته فیبر مو قرار دارد و فقط در موهای بزرگتر یا ضخیم تر دیده می شود.
کورتکس: این جزء اصلی مو است. حاوی پروتئین است و پشتیبانی مکانیکی را فراهم می کند.
کوتیکول: این لایه بیرونی محافظ نازک از سلول های کراتینه شده تشکیل شده است که مانند فلس روی هم قرار دارند.
در طول درمان کراتینه مو، آرایشگر یک محصول مبتنی بر کراتینه را روی موها اعمال می‌کند و سپس از یک اتوی صاف برای محکم کردن موها استفاده می‌کند.

آیا می توان موهای کم پشت و یا دکلره شده را کراتین کرد؟

کراتین دو نوع دارد. یکی کراتینه صافی و دیگری کراتینه احیا. اگر موهایتان تا به حال رنگ نشده و بدون آسیب است کراتینه صافی را امتحان کنید. اما اگر موهایتان رنگ و دکلره شده است و موهای آسیب دیده ای دارید به سراغ کراتین احیا بروید. کراتین احیا به ترمیم و احیای ساختار مو نیز کمک می کند اما کراتین صافی بیشتر روی صاف کردن موها تمرکز دارد و کمتر به احیا و ترمیم می پردازد. همچنین کراتین صافی عمدتا حاوی فرمالدئید است که ممکن است به شما آسیب بزند. میزان صافی ودرخشان شدن مو در کراتین صافی بیشتر ازکراتین احیاست و سرعت روند بهبود آسیب دیدگی در کراتین صافی بسیار کندتر از کراتین احیاست. 
کراتینه مو برای موخوره
اکثر مردم اولین درمانی که پس از دیدن موخوره را دنبال می کنند کوتاهی مو است. اما کوتاهی مو باعث می شود تا ظاهرتان تغییر کند. مدت زیادی طول می کشد تا موها دوباره رشد کنند و همچنین با استفاده از ابزار حرارتی و مراقبت نادرست، موها باز هم موخوره گرفته و دچار ریزش می شوند. یکی از بهترین راه حل ها برای از بین بردن موخوره کراتینه مو است.
کراتینه مو بهتر است یا ویتامینه؟
کراتین و ویتامین هر دو برای تشکیل بلوک های ساختمانی فولیکول مو ضروری هستند و از مواد به شدت مفید مو هستند. کراتین و پروتئین موها را سالم نگه می دارند و به درخشندگی مو ها کمک می کنند. موهای سالم، قوی و بلند ممکن است به طور یکسان از ویتامینه و کراتین به طرق مختلف سود ببرند.

کراتینه مو چند مرحله دارد و چقدر دوام دارد؟

بهترین سالن زیبایی کراتین کار در شهریار

درمان کراتینه حدودا 3 ساعت طول می کشد و در صورت مراقبت درست و بهینه حداکثر تا 6 ماه ماندگاری دارد. 

کراتینه مو چطور انجام می شود؟

مرحله 1: بشویید و خشک کنید
به طور کلی، این روند با شستن و سشوار کردن موهای شما شروع می شود. ابتدا موها را به خوبی با شامپوی بدون سولفات با آب ولرم بشویید و به خوبی خشک کنید. 
مرحله 2: درمان را اعمال کنید.
درمان کراتینه مو به صورت مقطعی روی موهای شما اعمال می شود. موها تکه تکه کراتین می شوند و سپس در سراسر موهای شما شانه می شود. در آخر موهه را با کمک اتومو با درجه بالا اتو کنید. در طول این مرحله، فرمول قوی برای تغذیه موها عمل می کند، زیرا آسیب مو را از درون ترمیم می کند و پیوندهای موجود در موهای شما را تقویت می کند.

مرحله 3: بگذارید مو کراتینه را جذب کند.
صبر کنید تا مواد کراتین به خوبی عمل کند. این زمان چیزی حدود 90 دقیقه است. البته ممکن است با توجه به حجم مو و برند مورد استفاده این زمان متغیر باشد. 
مرحله 4:درمان را حفظ کنید.
کراتین را با اتومو مداوم و سشوار کردن به خورد مو دهید.
مرحله 5: موهای خود را نشویید!
پس از اعمال فرمول، باید اجازه دهید به مدت 72 ساعت دست نخورده بماند. این به معنای عدم خیس شدن یا حتی قرار دادن مو پشت گوش است. سپس باید از شامپوی بدون سدیم و سولفات برای کمک به حفظ درمان استفاده کنید. به طور کلی، شما می توانید انتظار داشته باشید که درمان شما حدود دو تا دو ماه و نیم طول بکشد.

کراتینه مو چند ساعت طول می کشد؟
کراتینه مو بسته به حجم موهای شما 2 الی 3 ساعت طول می کشد.

آیا کراتینه کردن مو در بارداری یا شیردهی ضرر دارد؟

مواد کراتینه مو حاوی فرمالدئید یک ماده سرطان زا است. تعدادی از آرایشگران پس از انجام کراتین به مدت طولانی، دچار خونریزی بینی و مشکلات تنفسی شده اند. این ماده بسیار شیمیایی بوده و ممکن است روی مادر باردار و جنین او اثرات جبران ناپذیری بگذارد. این ماده همچنین می تواند برای افراد با بیماری های خاص، مادران شیرده، کسانی که داروی خاص مصرف می کنند و یا بیماری پوستی دارند خطرساز باشد. خوشبختانه امروزه برخی تولیدکنندگان کراتین مو، کراتین هایی تولید کرده اند که در آن از فرمالدئید استفاده نشده و برخی از محصولات تولیدی مخصوص افراد باردار است. 

کراتینه موی کودکان خوب است یا بد؟

موهای کودک ظریف تر از موهای بزرگسالان است. به همین دلیل است که مراقبت بیشتری برای ایمنی کودک شما ضروری است. با این حال، موهای فرزند شما هیچ راه گریزی از آسیب و سایر شرایط موی ناسالم ندارد. با این حال، راه‌های زیادی برای مراقبت از موهای فرزندتان بدون نیاز به رفتن به یک سالن آرایشی وجود دارد. در مورد یک سالن، اغلب توصیه می شود که کودکان نباید تحت درمان های شیمیایی مو قرار گیرند. همانطور که گفته شد، موهای کودکان فوق العاده حساس هستند، بنابراین باید در استفاده از محصولات مو مراقب باشید تا از عوارض احتمالی جلوگیری شود. از یک طرف، محصولات مراقبت از موی طبیعی برای سلامت موی کودک شما وجود دارد. روال های مراقبت از مو نیز وجود دارد که می توانید برای سلامت موی کودک خود نیز انجام دهید. آیا کودکان می توانند از درمان مو استفاده کنند؟ امروزه محصولات مراقبت از موی زیادی در بازار وجود دارد که مخصوص کودکان خردسال است. به همین ترتیب، سالن های مختلفی نیز وجود دارد که درمان کراتینه را توسط یک آرایشگر ارائه می دهند. اکثر این محصولات مو برای کودکان ممکن است به طور کلی باعث ایجاد واکنش های نامطلوب به حدی نشوند که سلامت کودک شما را به خطر بیندازند. همچنین برخی از کارشناسان می گویند هیچ محدودیت سنی برای درمان مو در سالن کراتینه برزیل وجود ندارد. اما قبل از استفاده از این محصولات موی به اصطلاح مناسب برای کودکان، ابتدا باید به موادی که روی بسته بندی چاپ شده توجه کنید. تا حد امکان نباید از محصولات مراقبت از مو حاوی پارابن و سولفات استفاده کنید. همچنین ممکن است یک سالن درمان کراتینه وجود داشته باشد که ممکن است به کودکان امکان درمان مو را بدهد. کودکان ممکن است بوی مواد شیمیایی به کار رفته روی موهایشان را دوست نداشته باشند، که می تواند بر خلق و خوی آنها در هنگام نشستن روی صندلی سالن تاثیر بگذارد. درمان های آرایشگاهی ممکن است ارزان هم نباشند. مطمئن شوید که بودجه کافی برای پرداخت چنین درمان هایی برای فرزندتان دارید. برای نتایج بهینه باید روال مراقبت پس از مو را نیز دنبال کرد. با این حال، در برخی موارد می تواند برای کودکان طاقت فرسا باشد. دیگر نکته قابل توجه ریزش مو یا کچلی سکه ای است.  اگر کودک شما این علائم را تجربه می کند، ممکن است ایده خوبی نباشد که برای درمان موهای فرزندتان از کراتین استفاده کنید. در عوض، بهتر است از هیچ محصول مویی که می تواند برای موهای فرزندتان مضر باشد استفاده نکنید.
جایگزین های محصولات مراقبت از مو
در همین حال، می توانید از محصولات طبیعی مراقبت از مو برای فرزند خود استفاده کنید. یک مثال استفاده از محصولاتی است که می توانید در خانه پیدا کنید مانند آلوئه ورا، روغن نارگیل و سرکه سیب.

آلوئه ورا
به سادگی ژل آلوئه ورا را روی پوست سر کودک بمالید. اجازه دهید چند ساعت بماند و سپس آن را با یک شامپوی مناسب برای کودکان بشویید. آلوئه ورا منبع طبیعی ویتامین ها و همچنین برای جلوگیری از ریزش مو مفید است.

روغن نارگیل
مانند آلوئه ورا، روغن نارگیل نیز حاوی ویتامین های ضروری و آهن است که به حفظ سلامت موی کودک شما کمک می کند. به سادگی روغن را روی پوست سر کودک ماساژ دهید و بگذارید حدود 30 دقیقه بماند. سپس با شامپوی ملایم کاملاً بشویید.

سرکه سیب
به جلوگیری از عفونت مو و پوست سر کمک می کند. به سادگی دو قاشق غذاخوری سیب را با آب مخلوط کنید، مخلوط را روی پوست سر کودک بمالید و بگذارید حدود پنج دقیقه بماند. سپس با یک شامپوی ملایم کاملاً بشویید.

کراتینه مو چه عوارضی دارد؟

درمان های کراتینه، مانند هر درمان شیمیایی دیگر، نمی تواند کاملاً ایمن تلقی شود. قطعاً عوارض جانبی خود را دارد که می تواند مشکلات زیادی را برای شما ایجاد کند. برخی از این عوارض جانبی درمان کراتینه عبارتند از:
» خطر قرار گرفتن در معرض فرمالدئید وجود دارد.
فرمالدئید یک گاز بی رنگ است که معمولا وجود دارد یا به بسیاری از مواد مانند مصالح ساختمانی و محصولات خانگی اضافه می شود. همچنین در طول درمان کراتینه در تار مو آزاد می شود زیرا به صاف شدن مو کمک می کند. با این حال، هنگامی که این گاز در حین عمل توسط مشتری یا آرایشگر استنشاق شود، می تواند برای سلامتی شما مضر باشد و باعث سرطان شود. این ماده همچنین با استفاده از این مواد می تواند جذب پوست شود. به همین دلیل است که این روش در بسیاری از سالن ها ممنوع است. قرار گرفتن مداوم در معرض این مواد شیمیایی می‌تواند برای تکنسینی که درمان را انجام می‌دهد، ضرر داشته باشد.
همچنین می تواند منجر به واکنش های فوری مانند سوزش چشم، بینی و گلو، آبریزش چشم، سرفه، عطسه، حالت تهوع و تحریکات پوستی شود. شدت این اثرات به سطح حساسیت شما به ماده بستگی دارد، اما قبل از انجام درمان باید مراقب آن باشید. اگرچه درمان‌های کراتینه بدون فرمالدئید وجود دارد که شامل اسید گلیکولیک می‌شود، این ماده هنوز به طور گسترده برای کراتینه استفاده می‌شود. این مواد نتایج کیفی مطلوبی را ارائه نمی دهند. 
» ممکن است ریزش مو را تجربه کنید.
درمان کراتینه شامل مقدار زیادی مواد شیمیایی خشن و حرارت زیاد است. این امر مسلماً به موهای شما آسیب می رساند. افرادی که موهای نازک دارند ممکن است بیشتر با این مشکلات روبرو شوند. این مواد شیمیایی مضر می توانند به موهای شما نفوذ کرده و باعث آسیب داخلی شوند. اگرچه ممکن است تغییر مثبتی در موهای خود پیدا کنید، اما در ابتدا ممکن است متوجه مقداری آسیب در دراز مدت و حتی ریزش مو شوید. این مواد شیمیایی خشن همچنین می توانند روی ریشه موهای شما تأثیر بگذارند و تارهای شما را ضعیف کنند. بسیاری از افراد نیز از ریزش موی بیش از حد بلافاصله پس از انجام درمان شکایت دارند. این برای افرادی که کراتینه درمانی را اغلب انجام می دهند رایج است.
» این درمان ممکن است موهای شما را وز کند.
این یکی دیگر از عوارض جانبی طولانی مدت درمان کراتینه مو است. اگرچه ممکن است در ابتدا متوجه موهای نرم و صاف شوید، اما نتایج در عرض چند هفته از بین می رود و موهای شما خشک و وز می شود. مواد شیمیایی خشن موجود در درمان کراتینه واقعاً می تواند به موهای شما آسیب برساند و روغن طبیعی و رطوبت موهای شما را از بین ببرد. این کار نه تنها موهای شما را خشک می کند، بلکه آنها را وز و مستعد شکستن می کند.
» این یک درمان بسیار گران است.
درمان کراتینه هزینه های زیادی در پی دارد. اگر مکانی را انتخاب می کنید که آن را ارزان انجام می دهد یا قیمت های مشکوکی دارد، ممکن است کیفیت درمان عالی نباشد. درمان کراتینه به تخصص آرایشگر نیاز دارد، بنابراین مهم است که آن را فقط توسط یک آرایشگر با تجربه انجام دهید. 
» درمان کراتینه می تواند زمان بر باشد.
برای انجام کراتینه درمانی باید حداقل نیم روز از برنامه خود فاصله داشته باشید. کراتینه درمانی حدود دو تا شش ساعت طول می کشد. این به طول مو، بافت مو و برندی که آرایشگر شما استفاده کرده است نیز بستگی دارد. همچنین باید مراقب باشید که سه روز پس از انجام درمان، موهای خود را نشویید، نبندید یا در معرض باد شدید قرار نگیرید.
» مراقبت های پس از آن افزایش یافته است.
اگرچه قرار است درمان کراتینه تقریباً شش ماه طول بکشد، اما به ندرت چنین است. برای ماندگاری درمان، باید از موهای خود مراقبت و نگهداری کنید. در غیر این صورت، نتایج بسیار کوتاه خواهد بود. مهمترین چیز این است که موهای خود را از آب دور نگه دارید. آب می تواند پوشش کراتینه را از روی موهای شما بشویید، بنابراین باید قبل از تماس با آب، یک نرم کننده را روی موهای خشک بمالید. همچنین باید از فعالیت هایی که باعث تعریق سرتان می شود دوری کنید. افرادی که موهای کراتینه شده دارند باید از محصولات مو حاوی کلرید سدیم یا سولفات دوری کنند. سولفات ها می توانند درمان را از بین ببرند و کلرید سدیم کراتین موهای شما را حل می کند.

روش های کراتینه مو با مواد طبیعی در منزل

برخی مواقع افراد به دلیل حساسیت داشتن به مواد شیمیایی و یا دلایل خاص مانند بارداری یا شیردهی باید از مواد شیمیایی دوری کنند. در این بین افرادی دوست دارند با این شرایط موهای صاف، براق و بدون گره داشته باشند. کراتینه با مواد گیاهی کلید حل این مشکل است. مواد گیاهی به مو آسیب نمی زنند و می توانند نتایجی مشابه کراتین را پدید بیاورند. البته باید توجه داشته باشید که ممکن است به برخی از مواد گیاهی نیز حساسیت داشته باشید. این حساسیت می تواند باعث آسیب به شما شود. بنابراین اگر نمی دانید که به آن ماده حساسیت دارید یا نه حتما قبل از هرچیز تست حساسیت انجام دهید. 
کراتین سرشار از مولتی ویتامین ها و مواد معدنی است که موهایی تمیز، صاف و ابریشمی ایجاد می کند، در حالی که اسیدهای آمینه و محتوای لیپید آن به تولید و محافظت از تارهای مو کمک می کند تا موهایی سالم و قوی داشته باشید. بنابراین باید از موادی استفاده کنیم تا تمام این مواد معدنی را به مو برساند. در ادامه به برخی از ترکیب های پرطرفدار اشاره می کنیم.
کراتینه زرده تخم مرغ، عسل و روغن بادام
این ماسک زرده تخم مرغ و عسل یک درمان کراتینه عالی برای موهای آسیب دیده و بی روح است. این شکل از درمان 100% طبیعی است و عوارض جانبی منفی ندارد.
مواد مورد نیاز:
     1زرده تخم مرغ     
     1 قاشق غذاخوری عسل
     1 قاشق غذاخوری روغن بادام
    
طریقه مصرف:
     در یک کاسه، همه مواد را با هم مخلوط کرده و 2 تا 3 دقیقه هم بزنید.
     ماسک را روی موهای خود بمالید و بگذارید 15 تا 20 دقیقه بماند تا نتیجه را ببینید.
     پس از آبکشی با آب خنک، موهای خود را با یک شامپوی سبک آبکشی کنید.
     این دستور را فقط یک یا دو بار در هفته استفاده کنید.

کراتینه موز و آووکادو 
موز سرشار از اسیدهای آمینه است که به ترمیم آسیب های پروتئینی در پوست سر کمک می کند. آووکادو سرشار از ویتامین های C و E است که برای سلامتی لازم است. این ماسک مو باورنکردنی روی ریشه ها می لغزد و از وز شدن آنها در هوای سخت جلوگیری می کند.

مواد مورد نیاز:

     1 عدد موز رسیده
     1 عدد آووکادوی رسیده 
     1 قاشق غذاخوری روغن جوانه گندم
     1 قاشق چایخوری روغن گل رز

طریقه مصرف:
     قبل از اضافه کردن بقیه مواد، موز را کاملا له کنید و مطمئن شوید که گلوله نباشد.
     مواد باقیمانده را با هم ترکیب کرده و به یک خمیر صاف تبدیل کنید.
     مخلوط را با برس بمالید و 30-45 دقیقه کنار بگذارید.
     پس از آن، آن را با یک شامپوی ملایم بشویید.
     اگر هفته ای یک بار از این ماسک مو استفاده کنید فواید قابل مشاهده ای را در کوتاه ترین زمان مشاهده خواهید کرد.

کراتینه ماست، خامه و تخم مرغ
ماست یک راه عالی برای تمیز کردن پوست سر شماست و تخم مرغی که سرشار از پروتئین است به خوبی با ماست برای درمان کراتینه طبیعی ترکیب می شود.

مواد مورد نیاز:
     1 تخم مرغ
     1 قاشق غذاخوری خامه
     2 قاشق غذاخوری ماست

طریقه مصرف:
     با اجزای ذکر شده در بالا یک خمیر درست کنید.
     این ترکیب را باید روی موهای خود بمالید و به مدت 45 دقیقه بگذارید.
     با شستشوی آن با آب سرد و شامپو زدن آن را به پایان برسانید.
     برای مشاهده نتایج قابل توجه، هفته ای یکبار از این ماسک استفاده کنید.

کراتینه شیر نارگیل و آووکادو
شیر نارگیل به عمق پوست سر شما نفوذ می کند و آن را تغذیه می کند، در حالی که آووکادو سرشار از اسیدهای چرب است که به تزریق مواد مغذی لازم به پوست سر شما برای رشد مجدد موهای ضخیم و بلند کمک می کند.

مواد مورد نیاز:
     1 عدد آووکادوی رسیده متوسط
     2 قاشق غذاخوری شیر نارگیل
     کلاه رنگ

طریقه مصرف:

     در یک کاسه، آووکادوی له شده و شیر نارگیل را با هم مخلوط کنید تا گلوله ای باقی نماند.
     موهای خود را به ماسک آماده شده آغشته کنید و با کلاه رنگ حداقل 30 دقیقه بپوشانید.
     توجه خود را به جای بقیه موها، روی نواحی آسیب دیده موهایتان متمرکز کنید.
     آب اضافی را پس از شستشو با حوله بگیرید.
     با استفاده از برس موهای خود را با سشوار خشک کنید.

ماسک موی کراتینه شیر نارگیل و هیبیسکوس
شیر نارگیل سرشار از پروتئین است که برای مو مفید است. هیبیسکوس سرشار از اسیدهای آمینه است که باعث تغذیه و تقویت ریشه مو می شود. همچنین باعث رشد مجدد مو از فولیکول های خفته و لکه های طاس می شود و باعث ضخیم شدن و حجم دادن به موها می شود.

مواد مورد نیاز:
     2 قاشق غذاخوری شیر نارگیل
     1 قاشق غذاخوری پودر هیبیسکوس
     1 قاشق غذاخوری عسل
     2 قاشق غذاخوری ماست
     1 قاشق غذاخوری ژل آلوئه ورا

طریقه مصرف:
     با تمام مواد یک خمیر درست کنید.
     این خمیر را روی موهای خود بمالید و بگذارید 30 تا 40 دقیقه بماند و سپس آن را با شامپوی سبک بشویید.
     این ماسک موی کراتینه خشکی را از بین می برد، موهای شکننده را احیا می کند و از شکستگی و شکافتگی محافظت می کند.

ماسک موی کراتینه دانه کتان
از دانه کتان می توان برای ساخت ژل مو در خانه استفاده کرد. موها را ابریشمی و صاف می کند. از دانه کتان می توان برای صاف کردن موها نیز استفاده کرد. در نتیجه می توان از این ماسک موی دانه کتان به عنوان درمان کراتینه در منزل استفاده کرد.

مواد مورد نیاز:
     1 قاشق غذاخوری دانه کتان
     2 قاشق غذاخوری آب
     1 قاشق غذاخوری پودر شنبلیله 

طریقه مصرف:
     همه مواد را در ظرفی بریزید و برای یک شب کنار بگذارید.
     روز بعد آن را خوب آسیاب کنید.
     در صورت لزوم، آب بیشتری اضافه کنید و آن را از ریشه تا نوک به پوست سر و موهای خود بمالید.
     بعد از 30-40 دقیقه موهای خود را با یک شامپوی ملایم بشویید.

کراتینه زغال اخته و ماست
ماست سرشار از پروتئین و ویتامین است که به تقویت تارهای مو کمک می کند. زغال اخته حاوی اسیدهای آمینه با کیفیت بالا است که ریشه مو را تغذیه و تقویت می کند. همچنین باعث رشد مجدد مو از فولیکول های خفته و لکه های طاس می شود و باعث ضخیم شدن و حجم دادن به موها می شود.

مواد مورد نیاز:
     4 بلوبری رسیده متوسط
     2 قاشق غذاخوری ماست
     کلاه دوش

طریقه مصرف:
     در یک ظرف، زغال اخته و ماست له شده را با هم مخلوط کنید تا گلوله ای باقی نماند.
     موهای خود را با مخلوط و کلاه دوش حداقل 30 دقیقه بپوشانید.
     توجه خود را به جای بقیه موها، روی نواحی آسیب دیده موهایتان متمرکز کنید.
     آب اضافی را پس از شستشو با حوله بگیرید.
     با استفاده از برس موهای خود را با سشوار خشک کنید.

جدیدترین قیمت کراتین مو در سال 1402

موارد متعددی در قیمت گذاری لیفت مژه سهیم اند. برند مورد استفاده، حجم مواد استفاده شده، کیفیت کار، شهرت سالن زیبایی و.... همگی در تعیین قیمت لیفت مژه تاثیر گذارند.
تعرفه کراتینه مو در سال 1401 به صورت زیر است:
کمترین قیمت ثبت شده برای کراتینه مو 400 هزار تومان و بیشترین قیمت 500/1 هزار تومان است.
توجه داشته باشید که قیمت اعلامی مورد تایید ما نیست و ممکن است در برخی سالن های زیبایی این قیمت متغیر باشد.

سخن پایانی:

کراتینه مو یک روش عالی برای بهبود فر و وز بودن مو است. اما همانطور که خواندید می تواند عوارضی در پی داشته باشد. یکی از راه های جلوگیری از این عوارض، مراجعه به یک سالن زیبایی حرفه ای است تا به بهترین نحو ممکن کراتین را روی سر شما اعمال کند. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از مراکز تخصصی در این حیطه است که می تواند یک تجربه عالی برای شما به ارمغان بیاورد. 

رزرو وقت