کوتاهی مو

کوتاهی مو

بهترین مراکز تخصصی کوتاهی مو زنانه

همانطور که در مطالب بالا خواندید کوتاهی مو نیز شروط خاصی دارد و شما نمی توانید هر نوع مدل مویی که دوست دارید را روی موهایتان اعمال کنید. ابتدا باید فرم صورتتان را بشناسید و سپس اقدام به کوتاهی کنید. اگر می خواهید از مدل موی خود لذت ببرید و یک مدل موی جذاب متناسب با فرم صورتتان داشته باشید بهتر است به یک مرکز تخصصی مراجعه کنید. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از بهترین مراکز تخصصی کوتاهی مو واقع در شهریار است که بهترین مدل موی مناسب با فرم صورت خودتان را به شما ارائه می دهد. 

کوتاهی مو

بهترین آرایشگاه کوتاهی مو در شهریار

احتمالا تاکنون برایتان پیش آمده که در فصل بهار و یا تابستان با گرم شدن هوا شروع به سرچ مدل های کوتاهی در سایت ها می کنید تا با انتخاب مدل مورد علاقه خود فورا به یک سالن زیبایی مراجعه کنید تا از شر موهایتان خلاص شوید. اما همین کافی نیست. گاهی اوقات ممکن است شما مدلی را دوست داشته باشید که متناسب با فرم صورت شما نیست و پس از کوتاه کردن مو حالت بدی به شما دست می دهد. گاهی اوقات این موارد قابل رفع هستند اما گاهی مدل آنقدر کوتاه است که نمی توان آن را اصلاح کرد. بنابراین بهتر است قبل از اینکه دست به کوتاهی بزنید به یک سالن زیبایی حرفه ای همچون سالن زیبایی ویدا کیانی مراجعه کنید تا با متخصصان زبده ای که دارد شما را راهنمایی کند و قبل از کوتاهی مدل مناسب با فرم صورتتان را به شما پیشنهاد کند. 

انواع مدل موی کوتاهی ژورنالی حرفه ای

انتخاب یک مدل موی مناسب برای صورت شما می تواند تفاوت زیادی در نحوه برخورد شما ایجاد کند. اگر می‌خواهید بهترین ظاهر و یک کوتاهی مو حرفه ای داشته باشید و یک تغییر اساسی در خود ایجاد کنید، به این سادگی نیست که به آرایشگاه بروید و اولین سبکی را که به ذهنتان می‌رسد انتخاب کنید. مدل موی مناسب می تواند جذابیت های شما را با شدت بیشتری نشان دهد و عیوب فرم صورت یا موها را بپوشاند. بنابراین مهم است که وقتی روی صندلی آرایشگر می نشینید، عاقلانه انتخاب کنید. اگر مطمئن نیستید چه مدلی انتخاب کنید و یا اسم مدل های کوتاهی را نمی دانید، ما در ادامه انواع مدل های کوتاهی مو ژورنالی را برایتان آورده ایم که با استفاده از آن می توانید مدل های کوتاهی مو جدیدی را امتحان کنید. 
مدل موی قارچی:
این مدل مو یک مدل فانتزی و بسیار پرطرفدار در بین مدل موهای کوتاه است. این مدل برای افرادی که صورت کشیده دارند و مخصوصا گردن آنها بلند است بسیار مناسب است. زیرا صورت را گردتر نشان می  دهد. مدل موی قارچی حالت دار برای تمام انواع صورت مناسب است و اجزای صورت را به تعادل می رساند.
مدل موی آلمانی:
این مدل مو برای دخترانی مناسب است که به موی کوتاه و پسرانه علاقه دارند. اما این مدل مو برای کسانی که صورت لوزی یا الماسی شکل دارند مناسب نیست.
مدل موی خرد:
احتمالا همگی با مدل موی خرد آشنا هستید. این مدل مو پر طرفدارترین مدل کوتاهی مو در بین بانوان است و باعث می شود حجم مویشما پُر تر نشان داده شود.در مدل موی خرد لایه رویی نسبت به لایه زیری ارتفاع کمتری دارد و همین امر باعث پر تر نشان دادن موها می شود. 
مدل موی چتری:
مدل موچتری طرفداران زیادی در بین دختران دارد. معمولا برای افرادی مناسب است که موی صاف یا لخت دارند. این مدل موی جذا معمولا ارتفاع های مختلفی دارد اما مدل کوتاه بالای ابرو حالتی پسرانه به چهره شما می بخشد. 
مدل موی آناناسی:
مدل موی آناناسی بیشتر برای افراد دارای صورت گرد مناسب است. زیرا گردی بیش از اندازه صورت را می گیرد و پیشانی را پهن تر نشان می دهد. 


مدل موی پیکسی:
این مدل کوتاهی مو جدید، برای افراد دارای صورت های مستطیل و بیضی و کل صورت های کشیده مناسب است. زیرا ارتفاع صورت را متعادل نشان می دهد. مدل موی پیکسی برای افرادی مناسب است که به مدل موی کوتاه علاقه دارند اما دوست ندارند موهایشانه مدل مردانه باشد و حالت دخترانگی خودش را حفظ کند.
مدل موی باب:
این مدل مو طرفداران زیادی دارد و برای کسانی مناسب است که موی بسیار کوتاه دوست ندارند. این مو نه آنقدر بلند است که شما را اذیت کند و نه آنقدر کوتاه است که از ظاهر آن خسته شوید. حتی می توانید میزان ارتفاع را در این مدل مو خودتان انتخاب کنید. 
مدل موی کپ:
این مدل مو زاویه بندی در آن بسیار مهم است و باعث گرد نشان دادن صورت می شود. پس می توان گفت که بیشتر برای افرادی که صورت کشیده دارند مناسب است. این مدل مو در پشت سر حالت پف دارد. 
مدل موی پر:
این مدل یکی از قدیمی ترین مدل های کوتاهی موی بانوان است اما امروزه ترند شده و برای اکثر مدل های صورت مناسب است. همانطور که از نامش پیداست موها همانند پرهای پرندگان کوتاه می شود. ارتفاع کوتاهی مو در این مدل هم به دلخواه خودتان است.
مدل موی بلند:
مدل موهای چند لایه بلند، حتی اگر ساده باشند، فوق العاده به نظر می رسند. اگر به اندازه کافی خوش شانس هستید که موهای بلندی دارید اما در مورد نحوه آرایش آن مطمئن نیستید، کوتاهی موی بلند می تواند موهایتان را مرتب کند و ظاهر جدیدی به شما ببخشد.
مدل موی صفر درجه:
کوتاهی موی صفر درجه، مدل مویی است که در آن پایین موها کاملا صاف است و انحنایی ندارد. توجه داشته باشید که برای انجام این نوع کوتاهی باید موها خشک، صاف و بدون گره باشند. کوتاهی مو صاف کمک می کند تا موها کوتاه بلند نشوند. کوتاهی مو یکدست در این مدل باعث می شود ظاهر جذابی به شما ببخشد.

نکات مهم کوتاهی مو بر اساس مدل صورت

بهترین سالن زیبایی کوتاهی مو در شهریار

هر روز صنعت مد در بخش زیبایی با پیشرفت های چشمگیری روبه رو است. این پیشرفت ها می تواند در عرصه مدل های کوتاهی و یا روش کوتاه کردن آنها باشد. در این بخش ما می خواهیم به مدل های کوتاهی مو بپردازیم. همانطور که گفته شد با پیشرفت صنعت مد، مدل های زیادی به بازار ارائه شده که ممکن است همه آنها با فرم صورتتان همخوانی نداشته باشد. بنابراین خوب است فرم صورتتان را بشناسید و مدل های مناسب با فرم صورت خودتان را اجرا کنید. اگر مدل کوتاهی با چهره مان هماهنگ نباشد جلوه زیبایی نخواهد داشت. بنابراین سعی کنید به جای انتخاب آخرین مد روز، مدل متناسب صورت خود را پیدا کنید. 
کوتاهی مو صورت مستطیل شکل:
برای کسانی که صورت مستطیلی دارند مدل موهای بلند پیشنهاد نمی شود اما اگر به موهای بلند علاقه دارید می توانید با فر کردن یا حالت دادن به موهایتان حجم افقی موها را نیز افزایش دهید. اگر علاقه مند به مدل موی چتری هستید پیشنهاد می کنیم حاشیه های چتری را نرم و گرد در نظر بگیرید تا زاویه های صورت شما را پوشش دهد. اگر می خواهید موهایتان را کوتاه کنید بهتر است از مدل موهای پسرانه اجتناب کنید. بهترین حالت کوتاهی مو برای این دسته افراد کوتاهی تا روی سرشانه است.
کوتاهی مو صورت بیضی شکل:
اگر فرم صورتتان بیضی شکل است شما یک فرد خوش شانس هستید، زیرا مدل های زیادی هستند که با فرم صورت شما متناسب هستند. اگر موهای کوتاه دوست دارید مدل صاف با لایه های ظریف متناسب است. اگر به مدل موهای بلند علاقه دارید بهتر است موها را ببندید تا صورت شما بیش ازاندازه کشیده دیده نشود. کسانی که صورت بیضی شکل دارند بهتر است بیشتر از مدل موی چتری استفاده کنند. چون باعث می شود صورتتان پرتر و شاداب تر به نظر برسد. 
کوتاهی مو صورت لوزی شکل:
اگر فرم صورت شما لوزی است می توانید انواع مدل موها را مخصوصا مدل های کوتاه و ساده را امتحان کنید. صورت های لوزی نباید از مدل موهای شلوغ استفاده کنند. 
کوتاهی مو صورت قلبی شکل:
مدل موی مناسب برای افرادی که صورتشان قلبی شکل است، مدل موی کوتاه چتری است؛ زیرا پهن بودن بیش از اندازه پیشانی را می پوشاند و باعث تعادل اجزای صورت می شود. مدل های کوتاه پسرانه برای این دسته افراد اصلا مناسب نیست.
کوتاهی مو صورت الماسی شکل:
صورت الماسی نیز باید از مدل موهای صورت لوزی شکل استفاده کند. معمولا مدل موهایی که بالای سر را پرحجم تر نشان می دهند باعث پهن تر نشان دادن پیشانی می شوند. افراد دارای این مدل صورت نباید از مدل موهایی که استخوان گونه آنها را نشان می دهد استفاده کنند. به عنوان مثال مدل موی آلمانی برای این دسته مناسب نیست.
 کوتاهی مو صورت گرد: 
اگر صورت گردی دارید، مدل موی اشتباه می تواند این پری را برجسته کند. با این حال انتخاب های زیادی دارید تا بتوانید با یک مدل موی زیبا منحنی ها و برجستگی های گونه و چشم های درخشان خود را به رخ بکشید. مدل چتری که صورت را قاب می گیرد و از وسط جدا شده به خوبی می تواند صورتتان را لاغر و کشیده نشان دهد.
کوتاهی مو صورت کشیده:
کوتاهی مو صورتهای کشیده، متنوع ترین مدل ها را در بردارد. اگر صورت کشیده ای دارید شما بسیار خوش شانس هستید. چتری بهترین دوست شماست. اگر خط فک مربعی دارید خود را در دسته صورت های مستطیلی قرار دهید، اگر خط فک گرد دارید در دسته صورت بیضی شکل قرار می گیرید.

شینیون های جذاب برای موی کوتاه عروس

برخی عروس خانم ها هستند که موهایشان را کوتاه کرده اند اما دوست دارند در روز ازدواجشان موهایشان بلند باشد. باید به شما بگوییم که شینیون موهای کوتاه غیر ممکن نیست و شما می توانید مدل های شینیون جذابی را روی موهایتان امتحان کنید. اما اگر موهای پسرانه دارید بهتر است از موی مصنوعی یا اکستنشن استفاده کنید.  
مدل موی یکطرفه:
یکی از ساده ترین مدل های شینیون موهای کوتاه، حالت دادن مو به یک طرف و ثابت کردن آن با تاج، گل و شانه سر است. 
مدل موی فر:
مدل موی فر برای هر اندازه مو زیباست. فر ها نباید زیاد ریز باشند تا زیبایی بیشتری داشته  مدل موی فر عروس با تاج بسیار فوق العاده است و می توان آنرا زیباترین مدل موی کوتاه شیک نام گذاری کرد. 
مدل موی مینیمال:
اگر مدل موهای خیلی کوتاهی دارید بهتر است چتری هایتان را مدل بدهید و با استفاده از آن زیبایی قابل توجهی به صورت خود ببخشید. این مدل مو، یک مدل موی کوتاه عروسکی است که سن شمارا کمتر نشان می دهد. 
مدل موی موج دار:
در این روش می توانید به سبک قدیمی موهایتان را ویو درشت کنید. رنگ مو در این مدل بسیار مهم است و باید با صورتتان تناسب داشته باشد. 
مدل موی ساده:
در این مدل می توانید موهایتان را کمی حالت بدهید و با استفاده از شکوفه هایی متناسب با لباستان موهارا تزئین کنید. این مدل موی کوتاه عروس با تاج و تور فوق العاده است. 

روشی آسان و فوری برای کوتاهی موی چتری در خانه

بهترین سالن زیبایی کوتاهی مو در شهریار

کوتاهی چتری موها کاری است که اثر دختر ها دوست دارند آن را یاد بگیرند. کوتاهی موهای چتری با قیچی و موزر امکان پذیر است اما توجه داشته باشید که پس از کوتاهی با موزر حتما توسط قیچی رد برش را از بین ببرید. 
آموزش قدم به قدم کوتاهی چتری موها 
مرحله 1: مثلثی چتری موها را جدا کنید. باقی موها را با کش یا گیره پشت سر ببندید تا قاطی موهای چتری، کوتاه نشوند. 
مرحله 2: موهای خود را به اندازه ای بین خط مژه بالایی و ابروهای خود کوتاه کنید. سپس برش های عمودی دقیق ایجاد کنید تا انتهای آن نازک شود
مرحله 3: یک بخش را در هر طرف از قسمتی که به تازگی بریده اید جدا کنید. این دو بخش باید برابر باشند. سپس آنها را به صورت مورب از روی پل بینی خود تا استخوان فک خود ببرید تا چتری های کناری خود را شکل دهید.
مرحله 4: چتری های مورب در کناره ها به پوشاندن قسمت هایی از صورت شما در کناره ها کمک می کند که صورت شما را لاغرتر نشان می دهد. بعد از اینکه چتری های پهلوی خود را کوتاه کردید، آن ها را به پهلو بکشید و قسمت میانی چتری را بیرون بکشید تا روی پیشانی شما طبیعی به نظر برسد.
مرحله 5: می‌توانید از یک برس حرارتی، ویو یا اتو مو برای فر کردن چتری‌هایتان به سمت داخل استفاده کنید تا موها حجم بگیرد و ظاهر جذاب تری داشته باشد. 

هزینه کوتاهی موی زنانه چقدر است؟

هزینه کوتاهی مو، نسبت به سال گذشته افزایش قیمت داشته است. تعرفه کوتاهی مو در سال 1402 به شرح زیر است:
کمترین قیمت ثبت شده برای کوتاهی مو 200 هزار تومان و بیشترین قیمت ثبت شده 400 هزار تومان است.
قیمت کوتاهی مو با توجه به مدل انتخاب شما، حجم و قد موهایتان متفاوت است.
توجه داشته باشید که قیمت کوتاهی ممکن است در برخی سالن های زیبایی با قیمت اعلام شده متفاوت باشد. این قیمت صرفا میانگین هزینه های اعلام شده در سایت ها بوده است. سالن زیبایی ویدا کیانی تمام خدمات خود را مانند تاتو خط لب دائم با بهترین قیمت ارائه می دهد.

سخن پایانی:

بهترین سالن زیبایی کوتاهی مو در شهریار

همانطور که بارها گفته شد اگر می خواهید ظاهر جذابی داشته باشید بهتر است به سراغ مدل موهایی بروید که با فرم صورتتان هماهنگی دارد. اگر نمی توانید فرم صورتتان را تشخیص دهید به یک متخصص مراجعه کنید تا فرم صورتتان را بشناسد و مدل های جذاب هماهنگ با فرم صورتتان را به شما نشان دهد. سپس از بین مدل ها یکی را برای کوتاهی انتخاب کنید. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از بهترین مراکز تخصصی کوتاهی مو است. اگر به دنبال ظاهری جذاب هستید، حتما سری به سالن زیبایی ویدا کیانی در شهریار بزنید.

رزرو وقت