لمینت مژه

لمینت مژه

بهترین مرکز تخصصی لمینت مژه در تهران کجاست؟

اگر به دنبال بهترین مرکز تخصصی در زمینه لمینت مژه هستید، حتما سری به سالن زیبایی ویدا کیانی در شهریار بزنید. در سالن زیبایی ویدا کیانی با استفاده از بهترین مواد، و بهترین شیوه اعمال لمینت، تلاش می شود تا از هرگونه عوارض دور بمانید. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از سالن های معتبر با ارائه تمام خدمات زیبایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است.

لمینت مژه چیست؟

لمینت مژه یک روش مدرن برای بلند تر نشان دادن و حالت دادن به مژه است. لمینت همچون رنگ مژه و اکستنشن یک جایگزین عالی برای ریمل به حساب می آید. لمینت باعث ضخیم تر شدن مژه می شود و چشم ها را برجسته تر و پرتر نشان می دهد. این روش چند ماه دوام دارد و کمک می کند تا مدتها به سراغ ریمل نروید.

لمینت مژه چطور انجام می شود و چقدر ماندگاری دارد؟

 لمینت مژه چگونه انجام می شود؟ این درمان با استفاده از چندین محصول روی مژه های طبیعی شما انجام می شود. این فرمول‌ها مژه‌ها را به سمت بالا می‌کشند و به‌طور دلخواه، آن‌ها را تیره می‌کنند. محصولات به مژه ها نفوذ می کنند، بنابراین اثرات از داخل به دست می آیند.

آموزش قدم به قدم لمینت مژه
با انجام لیفت مژه، می توان فر طبیعی و تعریف مژه های مشتری شما را تا حد زیادی بهبود بخشید. تبدیل شدن به یک هنرمند حرفه ای مژه یک تلاش آسان است که تنها به چند مرحله اساسی نیاز دارد.

1. مژه های مشتری را بررسی کنید
قبل از شروع روش لیفت مژه، ارزیابی مژه های مشتری و تعیین مدت زمان لازم برای فرآیندهای لیفت و سفت شدن مژه بسیار مهم است. برای اطمینان از یک لیفت مژه موفق، ابتدا باید مطمئن شوید که مژه های مشتری شما تمیز و عاری از هرگونه مواد زائد، روغن یا مواد آرایشی است.

2. پدها را در جای خود قرار دهید
اطمینان حاصل کنید که پدهای چشم به طور یکنواخت و صاف روی پوست قرار گرفته اند و آنها را روی پلک های پایینی مشتری خود قرار دهید و به آرامی آنها را صاف کنید. پوشاندن پلک های پایین ابتدا به شما اجازه می دهد تا به پلک های بالایی بروید. برای این مرحله از پدهای سیلیکونی منحنی، محافظ های بلند کننده مژه و میله هایی که متناسب با فرم پلک بالایی هستند استفاده کنید. پلک بالایی خود را کمی بالا بیاورید و سپس محافظ سیلیکونی را روی چشم خود درست بالای خط مژه قرار دهید.

3. کاربرد چسب مژه
محلول باندینگ که به عنوان چسب لیفت مژه نیز شناخته می شود، باید در پشت میله های لیفت مژه با یک برس یا اپلیکاتور کوچک اعمال شود. یا اگر محافظ‌های لیفت مژه سیلیکونی نسل جدید دارید که نیازی به چسب بالابر ندارند، کار آسان تری دارید. سپس با استفاده از برس یا اپلیکاتور، چسب لیفت مژه را روی محافظ لیفت مژه بزنید و مژه های طبیعی را به آرامی روی پدهای سیلیکونی فشار دهید تا کاملاً بچسبند و مژه ها صاف روی پدها قرار گیرند. مژه‌های طبیعی اگر به‌خوبی مسواک نشوند، گره می خورند.

4. لوسیون 1
رویه های خاصی وجود دارد که باید برای نتایج مطلوب دنبال شود. ابتدا بسته به شرایط مژه های طبیعی مشتری، یک سوم وسط طول آنها را بپوشانید. برای جلوگیری از قرار گرفتن لوسیون روی ریشه مژه ها یا نوک مژه های طبیعی، آن را یک لایه نازک دورتر بمالید. زمان توصیه شده برای پردازش 9-14 دقیقه است، اما این زمان بسته به ضخامت و وضعیت مژه های طبیعی می تواند متفاوت باشد. برای مژه های بسیار قوی، بیش از 15 دقیقه زمان پردازش توصیه نمی شود. لوسیون را دور از چشم نگه دارید، زیرا ممکن است باعث تحریک و واکنش های آلرژیک شود. به همین دلیل، توصیه می شود حداقل 24 ساعت قبل از درمان، تست حساسیت انجام شود تا احتمال پاسخ آلرژیک رد شود.

5. لوسیون 2
هنگامی که لوسیون اول خیلی خوب برداشته شد، لوسیون دوم باید دقیقاً در همان ناحیه استفاده شود که لوسیون اول استفاده شد. لوسیون 2 را نیز می توان با یک برس یا اپلیکاتور کوچک مانند لوسیون 1 و به همین ترتیب روی مژه ها زد. پس از استفاده از لوسیون 2، باید زمان کمتری را منتظر بمانید که برای لوسیون 1 صبر کردید.

6. حذف پدهای سیلیکونی
لوسیون 3 که روی اپلیکاتور اسفنجی یا یک برس کوچک استفاده می‌شود به شما کمک می‌کند تا مژه‌ها را با دقت از روی سپر بلند کنید. لوسیون کراتین شماره 3 ما همچنین می تواند برای از بین بردن مژه های سرسخت از میله لیفت استفاده شود. اگر مژه ها را بکشید به راحتی شکسته یا آسیب می بینند. از پایه مژه‌هایتان تا نوک آن، با یک حرکت آرام مانند جارو کشیدن، آن‌ها را از روی پدها بلند کنید. اگر از شر تمام راه حل ها خلاص نشوید، ممکن است با ناراحتی یا مشکلات دیگر مواجه شوید. اگر از چسب لیفت استفاده می‌کنید، برای از بین بردن محافظ‌ها از روی پلک، لطفاً با استفاده از اپلیکاتور اسفنجی مرطوب و پلک چشم را به خوبی تمیز کنید، تا باقیمانده چسب باقی نماند.

7. برنامه رنگ مژه
از آنجایی که رنگ آمیزی مرحله ضروری نیست، می توانید از آن صرف نظر کنید. اگر مشتری خواهان لیفت و رنگ کردن مژه است، قبل از برداشتن محافظ های لیفت باید از رنگ استفاده شود! استفاده از رنگ مژه شامل پوشاندن مژه ها با رنگ با استفاده از یک برس یا اپلیکاتور کوچک و اطمینان از دریافت یک لایه رنگ ثابت مخلوط با اکسیدان در سراسر مژه است. بسته به محصول مورد استفاده و میزان اشباع رنگ مورد نظر، فرآیند رنگ آمیزی می تواند تا 5 دقیقه بعد از لیفت یا لمینت مژه طول بکشد.

8. حذف رنگ
برای استفاده از لوسیون کراتین 3 پس از پاکسازی، می توانید از سواب های پنبه ای خشک یا از اپلیکاتورهای بامبو ما استفاده کنید. از جوانه های پنبه یا اپلیکاتورهای بامبو استفاده کنید تا به آرامی رنگ مژه ها را با حرکات عقب و جلو پاک کنید. به تعداد لازم از اپلیکاتور استفاده کنید، پس از تمیز کردن مناسب، لوسیون 3 را بمالید.
مهم است که مژه‌ها را بدون کشیدن تا انتهای آن‌ها برسانید، زیرا این کار باعث شکستن مژه‌ها می‌شود. ممکن است کمی طول بکشد تا تمام رنگ از بین برود، بنابراین در حین کار صبور و مراقب باشید.

9. برنامه پر کردن مژه
حفظ مژه های سالم و قوی بعد از درمان لمینت مژه برای به دست آوردن ظاهری زیبا ضروری است. با استفاده از یک برس یا اپلیکاتور کوچک، مژه های براق را روی مژه های خود بمالید تا کاملاً پوشانده شوند. پس از جذب مژه، پس از 3 تا 5 دقیقه، مژه ها را با اپلیکاتور خشک بامبو پاک کنید.

لمینت مژه چقدر ماندگاری دارد؟
هیچ یک از خدمات زیبایی دائمی نیستند و نیاز به ترمیم ومراقبت دارند. لمینت مژه نیز در صورت مراقبت صحیح چیزی حدود 2 الی 3 ماه دوام می آورد.

حکم شرعی برای لمینت مژه از نظر مراجع

آیت الله سیستانی:
در صورتی که مانع رسیدن آب به مژه ها هر چند به نحو جزیی شود مجاز نیست.

آیت الله خامنه ای:
در صورتی که درآوردنش موقع وضو و غسل برای او ممکن بوده و حرج و سختی نداشته باشد، وضو و غسل با وجود چنین مانعى باطل است و در صورتی که درآوردنش ممکن نباشد و یا همراه با سختی باشد، ایجاد چنین مانعى که موجب تبدّل وظیفه وضو و غسل به وضو و غسل جبیره اى مى شود، اگر در غیر وقت نماز باشد، مانع ندارد ولى در وقت نماز باید وضو یا غسل را انجام دهد بعد اقدام به ایجاد مانع نماید، و اگر نتواند در وقت وضو یا غسل آن مانع را برطرف کند و یا بر طرف کردن مانع  مشقت داشته باشد، باید به وظیفه غسل و وضوى جبیره اى عمل کند؛ یعنى با دست مرطوب مانع را مسح نماید.

آیت الله صافی گلپایگانی:
اگر مانع از رسیدن آب در وضو و غسل به بدن باشد حرام است ولی در صورت ارتکاب، باید علاوه بر وضو و غسل جبیره ای احتیاطاً تیمم بدل از غسل یا وضو هم بنماید.

لمینت، لیفت یا اکستنشن؟ کدامیک می تواند به زیبایی چشم ها کمک کند؟

فرق لیفت و لمینت مژه چیست؟
تنها تفاوت لیفت و لمینت در یک مرحله است. رنگ کردن! در صورت تمایل پس از لمینت مژه رنگ روی مژه ها اعمال می شود که به لیفت مژه معروف است. انتخاب هریک از این روش ها به خود شما بستگی دارد. اگر مژه های بور و روشنی دارید، لیفت را امتحان کنید. اما اگر مژه هایتان مشکی است، اجازه دهید رنگ طبیعی خودش را داشته باشد و فقط لمینت مژه را امتحان کنید.

فرق لمینت مژه با اکستنشن چیست؟
در لمینت مژه خود مژه ها حالت می گیرند، اما در اکستنشن مژه های مصنوعی روی مژه های طبیعی اعمال می شوند که می تواند باعث احساس سنگینی روی پلک ها شود. همچنین لمینت مژه حالت طبیعی تری نسب به اکستنشن مژه دارد. اکستنشن مدت زمان کمتری نسبت به لمینت ماندگاری دارد.

آیا لمینت مژه عوارض دارد؟

بله. لمینت مژه مانند دیگر خدمات زیبایی دارای عوارض است. لمینت مژه در سال های اخیر به دلیل ظاهر و حس طبیعی بودن نتایج محبوب بیشتری پیدا کرده است. این به این دلیل است که مژه ها کاملاً متعلق به شما هستند و اصلاً شامل هیچ چسب یا الیاف مصنوعی نیستند. یک محلول پرکننده اعمال می‌شود و مژه‌ها به سمت بالا جمع می‌شوند. همه باید قبل از درمان تست حساسیت انجام دهند تا اطمینان حاصل شود که به هیچ یک از مواد شیمیایی موجود در محلول پرمینگ حساسیت ندارید. باز هم، واکنش های آلرژیک می تواند منجر به قرمزی، خارش و التهاب ناحیه چشم و پلک شود.
عوارض جانبی تنها بر ناحیه خارجی چشم تأثیر نمی گذارد. اگر محلول وارد چشم شما شود، در خطر ایجاد سوختگی یا زخم قرنیه هستید. محلول پرمینگ همچنین می تواند باعث ایجاد تاول در اطراف چشم و در نتیجه از بین رفتن مژه ها شود. این امر چشمان شما را در برابر گرد و غبار و باکتری آسیب پذیر می کند و احتمال عفونت را افزایش می دهد. در موارد جدی تر، لمینت مژه می تواند باعث بلفاریت ناشی از مواد شیمیایی شود. این وضعیتی است که باعث ایجاد پوسته پوسته و التهاب پلک ها می شود که منجر به درد چشم، تورم و تغییر رنگ زیر پلک ها می شود. حتی می تواند منجر به تاری یا تحریف دید شود. مواد شیمیایی موجود در محلول می توانند به عنوان یک کاتالیزور برای بلفاریت عمل کرده و پیشرفت آن را تسریع کنند.
در صنعت پزشکی، همه شرکت‌ها باید ترکیبات و اجزای هر محصول را به اشتراک بگذارند تا مردم دقیقاً متوجه شوند که چه چیزی در داروهای آنها وجود دارد. با این حال، در صنعت زیبایی، این وظیفه برای شفافیت به یک شکل تنظیم نمی شود. شرکت های زیبایی ملزم به اشتراک گذاری مواد تشکیل دهنده یا افشای درصد هر ماده شیمیایی در هر محصول نیستند. این اجازه می دهد تا چیزهای خاصی از شبکه عبور کنند و اجزایی که ممکن است کاملاً ایمن نباشند اجازه می دهند به عموم منتقل شوند. بیشتر محلول های پرمینگ شامل آمونیوم است که از آن زمان به بعد برای قرنیه چشم سمی شناخته شده است. این می تواند عوارض جانبی و واکنش های منفی گسترده به لیفت مژه را توضیح دهد و خطرات شدیدی را برای بینایی افراد به همراه دارد.
همچنین اگر لمینت مژه توسط یک متخصص زیبایی آموزش ‌دیده و حرفه‌ای انجام نشود، می‌تواند به مژه‌ها، پوست و چشم های شما آسیب های جبران ناپذیری برساند.

بهترین برند لمینت مژه چه نام دارد؟

هیچ گزینه بهتر و بدتری برای مواد آرایشی وجود ندارد. ممکن است شما به محصولی حساسیت داشته باشید که فرد دیگری از آن به عنوان بهترین محصول آرایشی یاد می کند. بنابراین ما در این قسمت صرفا برند های معروف را که افراد بیشتر به تمجید از آنها پرداخته اند بررسی می کنیم.
برند دالیزلش، شاینی، لومانسا، مای لمینیشن، دلوکس و بایوتاچ از برندهای معروفی هستند که می توانند ظاهر بهتری برای مژه های شما به ارمغان بیاورند.

آیا لمینت مژه در بارداری ضرر دارد؟

دوران بارداری زمان بسیاری حساسی برای مادر و جنین است. در صورتی که مراقبت ها به درستی شکل نگیرند باعث آسیب به مادر و جنین می شوند. به همین دلیل پزشکان در این دوره به مادر هشدار می دهند تا از هرگونه مواد شیمیایی دوری کند. لمینت مژه یکی از خدمات زیبایی است که با کمک مواد شیمیایی باعث حالت دهی به مژه ها می شود. شاید لمینت در برخی افراد باعث بروز حساسیت و یا عوارض نشود، اما خوب است ریسک نکرده و به طور کامل این کار را به بعد از بارداری موکول کنید. در مورد مادران شیرده نیز این موضوع صادق است که اگر به مواد شیمیایی حساسیت دارید و می دانید که ممکن است باعث بروز واکنش های آلرژیک در چشم هایتان شود، لمینت مژه را انجام ندهید.

لمینت مژه برای عروس

هیچ کس از یک ظاهر فوق العاده آن هم در روز عروسی خود بدش نمی آید. اگر به دنبال یک راه حل طبیعی و ساده برای زیباتر نشان دادن چشم و مژه هایتان هستید، لمینت مژه را امتحان کنید. لمینت مژه می تواند کار آرایشگرتان را برای آرایش چشم هایتان کمتر کند و مدت زمان کمتری را صرف آرایش چشم کند. البته توجه کنید که حتما چند روز قبل از عروسی مژه ها را لمینت کنید تا اگر قرار است واکنش آلرژیکی در شما رخ دهد تا روز عروسی برطرف شود. همچنین اگر از مدل مژه ها راضی نبودید زمان کافی برای پاک کردن لمینت را دارید.

هزینه لمینت مژه در سال 1402 چقدر است؟

موارد متعددی در قیمت گذاری لمینت مژه سهیم اند. برند مورد استفاده، حجم مواد استفاده شده، کیفیت کار، شهرت سالن زیبایی و.... همگی در تعیین قیمت لمینت مژه تاثیر گذارند.
کمترین قیمت ثبت شده لمینت مژه 900 هزارتومان و بیشترین قیمت ثبت شده 200/2 هزار تومان است.
توجه داشته باشید که قیمت اعلامی مورد تایید ما نیست و ممکن است در برخی سالن های زیبایی این قیمت متغیر باشد.

سخن پایانی:

همانطور که پیشتر خواندید، لمینت مژه نیز یکی دیگر از خدمات زیبایی حساس است که در صورت کوچکترین اشتباه، منجر به بروز عوارض جبران ناپذیری می شود. یکی از راه جلوگیری از این عوارض انتخاب یک برند معتبر و انجام تست حساسیت قبل از اعمال مواد لمینت است. دیگر راه اساسی و مهمترین بخش جلوگیری از بروز عوارض انتخاب سالن زیبایی است. هرگز لمینت را در خانه یا توسط افراد غیرحرفه ای انجام دهید تا از خطرات احتمالی دور بمانید. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از مراکز تخصصی و حرفه ای لمینت مژه است که با استفاده از بهترین برندها و بهترین ابزار، در فضایی کاملا بهداشتی بهترین ظاهر را به شما می بخشد و همچنین شما را از عوارض احتمالی دور نگه می دارد.

رزرو وقت