بن مژه

بن مژه

معرفی مراکز تخصصی و حرفه ای بن مژه در تهران

به دلیل آنکه بن مژه یک روش تزریقی است، بنابراین بسیار مهم است حتما سالن زیبایی مدنظر از ابزار استریل استفاده کند. همچنین سالن باید بهداشتی باشد تا هرگونه آسیب از لحاظ بهداشت به حداقل برسد. حال که ویژگی یک سالن زیبایی خوب را گفتیم پیشنهاد ما به شما سالن زیبایی ویدا کیانی است. این سالن زیبایی با رعایت بهداشت و همچنین استفاده از مرغوب ترین مواد بن مژه به یکی از بهترین مراکز تخصصی بن مژه بدل شده است.

بن مژه چیست، چقدر ماندگاری دارد و روش انجام آن به چه صورت است؟

بن مژه زدن چیست؟
بن مژه مانند اکستنشن و یا کاشت مژه روشی برای ظاهر بهتر مژه هاست. در این روش که تاتو است ریشه مژه ها پر تر و تیره تر به نظر می رسند.
بن مژه چقدر ماندگاری دارد؟
اگر خدمات بن مژه به صورت حرفه ای و توسط یک متخصص انجام شود، همچنین مراقبت های لازم از مژه انجام شود دو تا پنج سال دوام می آورد.
بن مژه زدن چقدر زمان می خواهد؟
30 الی 45 دقیقه
یک مجموعه کامل بن مژه بین 90 تا 180 دقیقه طول می کشد.
بن مژه مناسب چه کسانی است؟
اگر مژه های سالم و بلندی دارید بن مژه مخصوص شماست. در این حلت ریشه مژه ها حجیم تر و پر پشت تر نشان داده می شود و ظاهر جذاب تری به چشمان شما می بخشد.
بن مژه نیاز به ترمیم دارد؟
بله. هر خدمات زیبایی نیاز به ترمیم دارد و دائمی نیست. بن مژه نیز یکی از خدمات زیبایی است که با توجه به میزان مراقبت فرد از مژه ها حدودا 5 سال دوام می آورد و پس از آن نیازمند ترمیم است.
بهترین بن مژه کار در شهریار
سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از بهترین بن مژه کاران در شهریار است. دلیل آن هم حضور تکنسین های متخصص در این آرایشگاه است و به دلیل استفاده از مواد مرغوب و ابزار بهداشتی باعث جلوگیری از آسیب به پلک ها می شوند.
طریقه بن مژه زدن
ابتدا شما مدل مدنظر خود را به آرایشگرتان نشان می دهید. سپس او توسط یک دستگاه تتو مواد بن مژه را زیر پلک تزریق می کند. این باعث می شود تا بن مژه در اثر تعریق، شنا یا گریه کردن از بین نرود.

آیا بن مژه در زمان بارداری ضرر دارد ؟

بن مژه به دلیل اینکه تزریق می شود ممکن است باعث بیماری خونی مانند ایدز یا هپاتیت در بدن شود. پس مطمئن شوید سوزن ها استریل هستند. همچنین به دلیل اینکه یک ماده شیمیایی زیر پوست تزریق می شود ممکن است باعث واکنش های آلرژیک شود. هیچ پزشکی به طور قطع استفاده از بن مژه را ممنوع اعلام نکرده و هیچ آزمایشی مبنی بر آسیب های وارده به جنین توسط این مواد انجام نشده است. بنابراین نمی توان به طور قطع در رابطه با این موضوع نظر داد. اما بهتر است در دوران بارداری از استفاده از این مواد شیمیایی به طور کامل فاصله بگیرید و انجام آن را به بعد از بارداری موکول کنید. 

آیا بن مژه درد و یا عوارضی دارد؟

آیا بن مژه درد دارد؟
در حین انجام بن مژه دردی احساس نمی کنید و بی حسی موضعی اعمال می شود.
آیا بن مژه ضرر دارد؟
بن مژه نیز مانند هر روش دیگری که در اطراف چشم انجام می شود، ممکن است باعث ایجاد واکنش های آلرژیک شود. در برخی موارد نیز باعث آسیب به چشم و پوست می شود. بسیاری از سالن های زیبایی از مواد طبیعی در بن مژه استفاده می کنند که می تواند ایجاد حساسیت را به حداقل برساند. اگر به چیزی در محلول پرمینگ حساسیت دارید، می‌تواند منجر به تورم و سوزش و حتی آسیب چشمی پایدار شود. بنابراین قبل از انجام تست حساسیت انجام دهید و حتما هنگام اعمال بن مژه از محافظ چشمی استفاده کنید تا مواد داخل چشم نریزد و از آسیب به چشم جلوگیری کنید.

انواع مدل بن مژه براساس فرم چشمانتان

 بن مژه دنباله دار
در بن مژه دنباله ‌دار خط ظریف و جذابی در امتداد مژه‌ها بر روی پلک کشیده می‌شود. این مدل باعث کشیدگی، درشت‌تر به نظر رسیدن چشم‌ و بلندتر به نظر رسیدن مژه‌های بخش انتهایی پلک میشود. این بن مژه برای چشم های گرد مناسب است.
بن مژه
در این مدل خط بن مژه امتداد ندارد و فقط در جاهایی که مژه روییده، کشیده می شود و بسیار طبیعی است.
بن مژه بالا و پایین
بسیاری از افراد داخل یا زیر پلک پایین خود را با استفاده از سرمه یا مداد چشم سیاه میکنند. بن مژه کمک می کند تا این حالت را برای همیشه داشته باشید.
بن مژه بالا و پایین قاب گرفتن چشم است. یک بن مژه باریک بالای چشم و یک بن مژه زیر هم روی پلک پایین کشیده می شود. این بن مژه برای چشم های کوچک مناسب است.
بن مژه مینیاتوری
بن مژه مینیاتوری یک خط باریک و ضریف است که روی بن مژه کشیده می شود. این بن مژه برای چشم های کشیده مناسب است.

تفاوت بن مژه و خط چشم

بن مژه دقیقا روی محل اتصال مژه به پلک کار می شود اما خط چشم یک پله بالاتر از بن مژه کار می شود.
بن مژه یا خط چشم ؟  
نمی توان بین دو مدل زیبایی یکی را انتخاب کرد. چون هرکدام زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند. بن مژه صرفا محل اتصال پلک و مژه را پر می کند اما خط چشم در امتداد پلک ادامه دارد و کشیده می شود. اگر به دنبال روش تری هستید بن مژه را امتحان کنید.
تفاوت بین مژه والیوم و کلاسیک
مژه کلاسیک همانطور که از نامش پیداست ساده تر است و تمرکز آن بر بلندتر نشان دادن مژه است. اما هدف مژه والیوم پرتر و حجیم تر نشان دادن آن است. شما می توانید با توجه به فرم مژه ها و همچنین سبک مورد علاقه تان یکی از این مدل ها را انتخاب کنید.

جدیدترین قیمت بن مژه در سال 1402

تعرفه بن مژه در سال 1402 به صورت زیر تعریف شده است:
هزینه بن مژه زنانه به دلیل اهمیت اینکار حداقل 1 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
قیمت بن مژه با توجه به مدل انتخابی و مواد مورد استفاده متغیر است.
توجه داشته باشید که قیمت اعلام شده مورد تایید ما نیست و ممکن است در سالن های مختلف ب قیمت های مختلفی عرضه شود.

سخن پایانی:

بن مژه یکی دیگر از روش های مدرن برای زیبایی دو چندان مژه است که با قرار گرفتن در معرض آب پاک نمی شود و دائمی است. همانطور که پیشتر تاکید کردیم، بن مژه به دلیل تزریق ممکن است باعث انتقال ایدز یا هپاتیت شود. بنابراین مهم است که حتما به یک مرکز تخصصی معتبر مراجعه کنید تا از این امر جلوگیری کنید. همچنین یک مرکز حرفه ای مانند سالن زیبایی ویدا کیانی بن مژه را در یک محیط بهداشتی با ابزار استریل انجام می دهد و هرگونه آسیب را به حداقل می رساند. 

رزرو وقت