وکس صورت و اصلاح صورت

وکس صورت و اصلاح صورت

مراکز تخصصی و حرفه ای اصلاح و وکس صورت در تهران

بهترین مراکز تخصصی برای اصلاح صورت و وکس صورت کجاست؟ واسه اصلاح و وکس صورت حرفه ای کجا برم؟ سالن زیبایی خوب برای اصلاح و وکس صورت چه نام دارد؟ 
وکس و اصلاح صورت برخلاف دیگر خدمات زیبایی حساسیت چندانی ندارد؛ اما اگر مواد وکس زیاد از اندازه داغ باشد یا نامرغوب باشد، باعث قرمزی و ایجاد حساسیت درپوست می شود. بنابراین به یک آرایشگاه خوب و مطمئن مراجعه کنید تا از نتایج کار راضی باشید. سالن زیبایی ویدا کیانی، با استفاده از مواد جدید و مرغوب و همچنین حفاظت از پوست شما یک تجربه عالی برای شما به ارمغان می آورد. 

روش های اصلاح صورت خانم ها کدامند؟

بهترین روش اصلاح صورت زنان:
در گذشته از بند انداختن برای اصلاح صورت استفاده می شد. اما امروزه با پیشرفت تکنولوژی شیوه های جدیدی برای اصلاح صورت استفاده می شود. به عنوان مثال وکس و استفاده از موم های اپیلاسیون یکی از روش های امروزی اصلاح صورت است، اما به عنوان یک روش همیشگی پیشنهاد نمی شود چون در اثر استفاده مداوم می تواند عوارضی همچون کشیدگی و افتادگی پوست داشته باشد. یکی از پرطرفدارترین و ساده ترین راه های اصلاح صورت استفاده از تیغ اصلاح است. این روش منتقدان زیادی دارد که می گویند به پوست آسیب می زند و باعث می شود موهای صورت ضخیم شوند. یکی دیگر از این روش ها استفاده از دستگاه اپیلیدی است که این روش هم همچون تیغ اصلاح با منتقدان زیادی روبه رو است. به طور کلی نمی توان گفت کدام شیوه بهتر است. هر فرد ممکن است با توجه به نوع پوست و موهای صورت خود تصمیم متفاوتی بگیرد و هر روشی را که راحت تر است امتحان کند. برخی افراد ممکن است به دلیل درهایی که بند انداختن دارد از این روش صرف نظر کنند. اما با خیس کردن نخ درد اصلاح کمتر می شود و می توانید تجربه بهتری داشته باشید. اگرمی خواهید برای اولین بار اصلاح کنید یا برای یک مراسم آماده می شوید روش وکس را امتحان کنید چون تمام موها حتی موهای نازک و کرکی را از ریشه می کند و پوست را به شدت درخشان می کند. 
وکس صورت با شمع چست؟ 
وکس صورت با شمع موم اپیلاسیون است. در این روش به جای استفاده از مواد وکس، از مواد اپیلاسیون(موم سرد یا موم گرم) استفاده می کنیم.
بهترین مارک وکس صورت 
     کیت اپیلاسیون موهای زائد GiGi Mini Pro   
     کیت واکس بدن زنانه فلامینگو
     کیت رفع موهای زائد اپیلاسیون شاعرانه بلیس
    موم سخت واکس رز گلد
     نوارهای آماده موم نایر برای صورت و بیکینی
بهترین مارک دستگاه وکس صورت 
کیت اپیلاسیون موهای زائد برزیلی GiGi 
دستگاه گرم کننده موم برقی تک دیگ حرفه ای سالن ساندری
گرم کننده واکس دوبل حرفه ای ساتن صاف
وارمر موم حذف مو    GiGi Space Saver
واکس گرم کن حرفه ای ساتن SSW12C
گرم کننده موم خانگی بلا ورد
کیت گرم کننده و اپیلاسیون موم KoluaWax 
کیت گرم کننده موم Waxkiss
بهترین ماشین اصلاح صورت 
ماشین اصلاح فیلیپس نورلکو 7700. ...
ریش تراش فیلیپس نورلکو 3800. ...
ماشین اصلاح سر و صورت Pitbull Gold PRO. ...
تیغ برقی مرطوب/خشک براون سری 9 با پایه شارژ/تمیز. ...
ریش تراش برقی مرطوب/خشک Panasonic Arc5. ...
ماشین اصلاح شارژی Andis 17150 ProFoil Lithium Titanium Foil

وکس صورت با زغال:
مواد وکس متفاوت است. وکس ذغال و وکس آلوئه ورا از پرطرفدارترین مواد وکس هستند. وکس ذغال به دلیل لایه برداری و از بین بردن جوش های سرسیاه طرفدار بیشتری دارد و بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. 

آیا وکس صورت باعث شل شدن پوست می شود و عوارض دارد؟

استفاده معمول از وکس چنین عوارضی را ایجاد نمی کند. اگر به طور مداوم از وکس استفاده شود، به دلیل اینکه هنگام جدا کردن وکس از پوست مواد را می کشیم، پوست بلند می شود و کش می آید؛ این باعث می شود تا پوست آسیب ببیند و نتایج خود را در دراز مدت با افتادگی و چین و چروک به نمایش بگذارد. 
آیا وکس صورت عوارض دارد؟ 
گاهی اوقات ممکن است وکس صورت در برخی افراد باعث بروز حساسیت شود. که در اکثر مواقع این حساسیت به دلیل آن است که مواد وکس در حالت بسیار داغی روی پوست اعمال می شود و باعث می شود تا پوست از خود حساسیت نشان دهد.
درد،  قرمزی و تحریک، جوش های موقت، حساسیت به خورشید، عکس العمل های آلرژیتیک، خون ریزی و... برخی عوارض گزارش شده توسط افراد مختلف هستند. 
وکس صورت چه فوایدی دارد؟
لایه برداری، از بین بردن جوش های سرسیاه، از بین بردن تمام موها حتی موهای زائدی که دیده نمی شوند و .... از فواید فوق العاده وکس صورت هستند.
وکس صورت یا بند انداختن؟ کدامیک بهتر است؟
هر دو در جای خود و به اندازه خوب هستند. بستگی دارد که از آن ها به اندازه استفاده شود یا خیر؟ به عنوان مثال استفاده هر 2 الی 3 ماه یکبار از وکس کافی است. استفاده بیش از اندازه باعث کشیدگی و افتادگی پوست می شود. همچنین باعث می شود تا پوست دچار پیری زودرس شود. پیشنهاد می کنیم در حدفاصل هربار وکس کردن، برای اصلاح موهای زائد از بند انداختن استفاده کنید. بند انداختن نوعی ماساژ پوست محسوب می شود و کمک می کند تا پوست حالت خود را حفظ کند و از افتادگی و کشیدگی جلوگیری می کند. 

وکس صورت در بارداری چه عوارضی دارد؟

خیر وکس صورت به هیچ عنوان در بارداری ضرر ندارد. اما ممکن است به دلیل آنکه برخی افراد در این دوران دچار حساسیت های پوستی می شوند، عوارض وکس همچون تورم، قرمزی، خارش و جوش زدن در آنها بروز کند. جای نگرانی نیست و این عوارض پس از مدتی درمان می شوند اما بهتر است قبل از انجام وکس صورت از حساسیت نداشتن به مواد آن اطمینان حاصل کنید تا نگرانی از این بابت وجود نداشته باشد. 
اصلاح و وکس صورت با روش ساده در منزل 
بسیاری از بانوان به دلیل داشتن کودک خردسال یا مشغله زیاد امکان مراجعه به سالن های زیبایی را ندارند، بنابراین به سراغ روش های اصلاح در خانه می روند. بند انداختن روشی است که اکثرخانم ها با آن آشنا هستند، بنابراین از این روش صرف نظر می کنیم و به سراغ روش های دیگر می رویم. روش اصلاح با تیغ و اپی لیدی نیز یکی از روش های سریع و پرطرفدار است؛ اما اگر می خواهید کاملا پوستتان تمیز شود می توانید به سراغ وکس یا موم اپیلاسیون بروید. یکی از موم های پراستفاده امروزی صمغ عربی است که نیازی به داغ کردن ندارد و صرفا با ورز دادن قابل استفاده است. اما اگر به دنبال وکس کردن هستید می توانید قرص های وکس را از فروشگاه لوازم آرایشی خریداری کنید. سپس آنها را در یک ظرف بریزید و روی شعله غیر مستقیم یا در ماکروویو قرار دهید. پس از اینکه قرص ها آب شدند و دمای مواد به حدی بود که پوست نسوزد به کمک یک کاردک مواد را بردارید و در جهت رویش مو بکشید. اجازه دهید مواد خشک شود سپس در خلاف جهت رویش مو، مواد را جدا کنید. برای بهترجداشدن و درد کمتر سریعتر اینکار را انجام دهید. اگر می خواهید با کیفیت تر اینکار را انجام دهید مواد را یک تکه اعمال نکنید، بلکه به صورت تکه تکه روی پوست بزنید تا به خوبی همه موها جدا شود. 

جدیدترین قیمت اصلاح و وکس صورت در سال 1402

هزینه اصلاح و وکس صورت زنانه در همه جا یکسان نیست. قیمت اصلاح و وکس با توجه به موقعیت مکانی آرایشگاه ، تخصص آرایشگر و مواد وکس با هم متفاوت است. نرخ کلی اصلاح و وکس صورت به صورت زیر است:
قیمت اصلاح صورت با نخ :             40 هزار تومان
قیمت اصلاح صورت با وکس :          70 هزار تومان
قیمت اصلاح صورت با موزر :          40 هزارتومان 
توجه داشته باشید که قیمت اعلامی مورد تایید ما نیست و ممکن است در برخی سالن های زیبایی این قیمت متغیر باشد. سالن زیبایی ویدا کیانی تمام خدمات خود را مانند تاتو خط چشم دائم با بهترین قیمت ارائه می دهد.

سخن پایانی:

اگرچه امروزه افراد با کمک موزر و یا تیغ اصلاح صورت خود را اصلاح می کنند اما خوب است هر از چندگاهی به سراغ روش های دیگری مانند بند انداختن یا وکس بروند. در روش های اصلاح با تیغ و موزر مو از ریشه جدا نمی شود و فقط به صورت ظاهری از پوست حذف می شود. اما بند انداختن و یا وکس موها را از ریشه جدا می کندد. اینکار علاوه بر پاکسازی پوست و تمیز شدن عمقی پوست صورت باعث می شود تا پوست نفس بکشد. بنابراین سعی کنید هرچند ماه یکبار از وکس یا بند استفاده کنید. می توانید با مراجعه به سالن زیبایی ویدا کیانی یک اصلاح حرفه ای را تجربه کنید.

رزرو وقت