لیفت مژه

لیفت مژه

معرفی مراکز تخصصی لیفت مژه در تهران

حتما با مطلع شدن از مزایای هیجان انگیز این روش به فکر لیفت مژه افتاده اید، اما مطمئن نیستید به کدام سالن زیبایی مراجعه کنید. ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. اگر به دنبال بهترین مرکز تخصصی در زمینه لمینت مژه هستید، حتما سری به سالن زیبایی ویدا کیانی در شهریار بزنید. در سالن زیبایی ویدا کیانی با استفاده از بهترین مواد، و بهترین شیوه اعمال لمینت، تلاش می شود تا از هرگونه عوارض دور بمانید. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از سالن های معتبر با ارائه تمام خدمات زیبایی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت است.

لیفت مژه چیست؟

لیفت مژه یک روش کاملا طبیعی و نیمه دائمی است که مژه هایی پرتر و پرپشت تر به شما می دهد. مژه های طبیعی از ریشه تقویت شده و ظاهری بلند به آن ها می بخشد. با لیفت مژه، مجبور نخواهید بود که از ریمل استفاده کنید. به علاوه، هر روز صبح با مژه های بلند و پرپشت طبیعی از خواب بیدار می شوید. بسیاری از افراد برای افزایش اثر، رنگ مژه های خود را به رنگ تیره تر انتخاب می کنند. می توانید آن را به عنوان یک پرکننده برای مژه های خود در نظر بگیرید. ممکن است لیفت مژه ها را کمی بلندتر نشان دهد زیرا آنها فر هستند، اما در واقع مژه‌ها را بلندتر یا ضخیم‌تر نمی‌کند. در حالت ایده‌آل، این روش سریع و بدون درد است. این سرویس تقریباً 45 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. می توانید در این مدت استراحت و آرامش داشته باشید.

لیفت مژه چطور انجام می شود و چقدرماندگاری دارد؟

لیفت مژه یک روش بسیار فوق العاده برای حالت دهی و ایجاد ظاهر بهتر در مژه هاست. در ادامه روش انجام لیفت مژه را برای شما توضیح دادیم، اما هرگز آن را در منزل انجام ندهید. هنگام لیفت باید پلک کاملا بسته باشد تا مانع ورود مواد شیمیایی لیفت به چشم ها شود. اما هنگام کار در منزل مجبور می شوید پلک خود را باز نگه دارید. این کار ممکن است باعث آسیب به چشم ها و بینایی شود.

روش اعمال لیفت مژه
مرحله 1: کیت مناسب را انتخاب کنید. برای کاهش خطر ویا واکنش بد به روش لیفت، تست حساسیت انجام دهید. کمی از محصولات لیفت مژه را روی بازو مالیده و به مدت 48 ساعت آن ناحیه را از نظر علائم آلرژیک زیر نظر بگیرید.

مرحله 2: مژه ها را ارزیابی و تمیز کنید.
به مژه ها نگاه کن آیا آنها کمی فر و خوب هستند؟ آنها به کوتاه ترین زمان پردازش نیاز دارند. آیا آنها ضخیم و فوق العاده بلند هستند؟ این مژه های سرسخت به حداکثر زمان پردازش نیاز دارند. حالا که نوع مژه را می دانید، آنها را تمیز کنید! لیفت مژه فقط روی مژه های تمیز کار می کند، بنابراین تمام آثار کثیفی، آرایش، سلول های پوست و چربی را بشویید. سپس مژه ها را با مینی فن خشک کنید.

مرحله سوم: شیلدها را انتخاب و وصل کنید
محافظ چشم سیلیکونی را روی پلک ها قرار دهید.

مرحله چهارم: محلول نرم کننده را اعمال کنید
محلول نرم کننده را روی مژه ها بمالید و به آن زمان بدهید تا عمل کند. مدت زمانی که اجازه می دهید محلول روی مژه ها بماند. به کیت شما و نوع مژه ای که بلند می کنید بستگی دارد. به یاد داشته باشید: مژه های قوی، ضخیم و صاف نیاز به زمان بیشتری برای پردازش دارند. این محلول مژه‌ها را نرم و انعطاف‌پذیر می‌کند و به آن‌ها حالتی فوق‌العاده و فرهای لطیف می دهد.

(می توانید قبل از اعمال مواد لیفت، مژه ها را رنگ کنید. این کار مژه ها را حجیم تر و پرتر نشان می دهد.)

مرحله 5: محلول لیفت را اعمال کنید
 اکنون آخرین فرصت شما برای اصلاح مژه های برآمده، متقاطع یا خمیده است. پس از استفاده از محلول تنظیم، سرنوشت آنها تا 2 ماه مهر و موم می شود. (البته، می توانید یک لیفت مژه را که اشتباه انجام شده است، اصلاح کنید). این محلول مژه ها را سفت می کند و شکل جدید آنها را ثابت می کند. هنگامی که مطمئن شدید مژه ها کاملاً روی محافظ فر کننده قرار گرفته اند، محلول تنظیم کننده را از ریشه تا حدود یک سوم طول مژه ها بزنید. بگذارید محلول برای مدت زمان توصیه شده روی مژه ها بماند، سپس آن را بردارید.

مرحله ششم: مژه ها را تقویت کنید
 محصولات لیفت مژه می توانند مژه ها را خشک کنند، بنابراین مرحله نهایی شما بازگرداندن رطوبت است. می‌توانید با استفاده از یک درمان مرطوب‌کننده، مغذی یا یک سرم مژه از ریشه تا نوک مژه‌ها به حالت اولیه بازگردید. در مرحله بعد، مژه ها را از روی محافظ بردارید، با چوب ریمل تمیز برس بزنید و نتایج را تحسین کنید!


لیفت مژه چقدر ماندگاری دارد؟
متأسفانه لیفت مژه دائمی نیست و اگر به نتایج آن علاقه دارید، باید به طور منظم لیفت مژه انجام دهید. به طور کلی، لیفت مژه بین چهار تا هشت هفته دوام می‌آورد و نتایج آن به مرور زمان از بین می‌رود.

لیفت، لمینت یا اکستنشن؟ کدام روش مناسب تر است؟

فرق لیفت و لمینت مژه چیست؟
تنها تفاوت لیفت و لمینت در یک مرحله است. رنگ کردن! در صورت تمایل پس از لمینت مژه رنگ روی مژه ها اعمال می شود که به لیفت مژه معروف است. انتخاب هریک از این روش ها به خود شما بستگی دارد. اگر مژه های بور و روشنی دارید، لیفت را امتحان کنید. اما اگر مژه هایتان مشکی است، اجازه دهید رنگ طبیعی خودش را داشته باشد و فقط لمینت مژه را امتحان کنید.

فرق لیفت مژه با اکستنشن
در لیفت مژه خود مژه ها حالت می گیرند، اما در اکستنشن مژه های مصنوعی روی مژه های طبیعی اعمال می شوند که می تواند باعث احساس سنگینی روی پلک ها شود. همچنین لیفت مژه حالت طبیعی تری نسب به اکستنشن مژه دارد. اکستنشن ماندگاری بسیار کمتری نسبت به روش لیفت مژه دارد.

کدام برندها بهترین مواد لیفت مژه هستند؟

هیچ گزینه بهتر و بدتری برای مواد آرایشی وجود ندارد. ممکن است شما به محصولی حساسیت داشته باشید که فرد دیگری از آن به عنوان بهترین محصول آرایشی یاد می کند. بنابراین ما در این قسمت صرفا برند های معروف را که افراد بیشتر به تمجید از آنها پرداخته اند بررسی می کنیم.
برند دالیزلش، شاینی، لومانسا، مای لمینیشن، دلوکس و بایوتاچ از برندهای معروفی هستند که می توانند ظاهر بهتری برای مژه های شما به ارمغان بیاورند.

عوارض و خطرات لیفت مژه چیست؟

پوست پلک بسیار نازک و حساس است، بنابراین اگر مواد شیمیایی با آن تماس پیدا کند، ممکن است واکنش نشان دهد. تحریک به صورت قرمزی و خارش احتمالی ظاهر می شود. اما لیفت علاوه بر عوارض مزایایی زیادی نیز دارد. در ادامه به مزایا و معایب لیفت مژه می پردازیم.

مزایا و معایب لیفت مژه:
مزایا:
چشمان شما را بزرگتر نشان می دهد. یکی از بهترین مزایای لیفت مژه این است که چشمان شما را باز می کند و آنها را بزرگتر نشان می دهد. این به این دلیل است که لیفت مژه به مژه‌های شما فر به سمت بالا می‌دهد که باعث ایجاد توهم باز شدن چشم‌ها می‌شود.
تعمیر و نگهداری کم. این یکی از مزایای اصلی لیفت مژه است. در این روش مژه ها به مدت 6 تا 8 هفته به زیبایی بلند شده و بدون مراقبت خاصی باقی می مانند.
می توانید ریمل بزنید. برخی از خانم‌ها پس از لیفت مژه، ریمل را کنار می‌گذارند، اما هنوز هم خیلی‌ها دوست دارند از آن استفاده کنند. این به این دلیل است که استفاده از ریمل با لیفت مژه، وضوح بیشتری به مژه‌های شما می‌بخشد و آنها را جذاب‌تر نشان می‌دهد. با برخی دیگر از درمان های تقویت کننده مژه (به عنوان مثال اکستنشن مژه)، باید در استفاده از ریمل بسیار مراقب باشید. با این حال، از آنجایی که لیفت مژه چیزی به خط مژه شما اضافه نمی کند، واقعاً جای نگرانی نیست.
همچنین مقرون به صرفه است و نیاز به ترمیم در مدت زمان کوتاه ندارد.

معایب:
می تواند به مژه های طبیعی شما آسیب برساند. اگر به درستی انجام نشود، لیفت مژه می تواند به مژه های طبیعی شما آسیب برساند.این به این دلیل است که مواد شیمیایی مورد استفاده در فرآیند لیفت مژه می تواند برای مژه های شما خشن باشد. برای اینکه مژه‌های طبیعی خود را فرهای زیبا به سمت بالا ببخشید، یک محلول پرکننده روی آن‌ها اعمال می‌شود. اگر محلول پرکننده بیش از حد طولانی روی مژه‌های شما باقی بماند، چیزی را دریافت می‌کنید که به آن «فرآوری بیش از حد» می‌گویند. در نتیجه مژه ها آسیب دیده، خشک و شکننده می شوند که حتی ممکن است ریزش کنند.
روی مژه های کوتاه کار نمی کند! اگرچه امکان لیفت مژه با مژه های کوتاه وجود دارد، اما اگر مژه های طبیعی بسیار کوتاهی برای شروع داشته باشید، این روش معجزه ای ایجاد نمی کند. برخلاف اکستنشن مژه که می‌توانید با کمک اکستنشن‌های متصل به مژه‌های طبیعی، طول، حجم و فر را به مژه‌های خود اضافه کنید، لیفت مژه فقط با آنچه که دارید کار می‌کند. بنابراین، اگر مژه های فوق العاده کوتاهی دارید (یا حتی بدتر از آن، اصلاً مژه ندارید!) لیفت مژه کار زیادی برای شما انجام نمی دهد.
می تواند باعث واکنش آلرژیک شود. از آنجایی که از مواد شیمیایی برای فر کردن مژه های طبیعی شما استفاده می شود، همیشه خطر واکنش آلرژیک وجود دارد. اگر پوست یا چشم‌های حساسی دارید، حتما قبل از انجام لیفت مژه، روی پوست خود تست حاسیت انجام دهید. تست حساسیت بدون درد است و فقط چند دقیقه طول می کشد. تکنسین مژه شما مقدار کمی از مواد شیمیایی مورد استفاده در فرآیند لیفت مژه را در ناحیه کوچکی از پوست شما (معمولاً پشت گوش) اعمال می کند و 24 تا 48 ساعت صبر می کند تا ببیند آیا واکنش نشان می دهید یا خیر.

لیفت مژه برای عروس

هیچ کس از یک ظاهر فوق العاده آن هم در روز عروسی خود بدش نمی آید. اگر به دنبال یک راه حل طبیعی و ساده برای زیباتر نشان دادن چشم و مژه هایتان هستید، لیفت مژه را امتحان کنید. لیفت مژه می تواند کار آرایشگرتان را برای آرایش چشم هایتان کمتر کند و مدت زمان کمتری را صرف آرایش چشم کند. البته توجه کنید که حتما چند روز قبل از عروسی برای لیفت مژه به سالن زیبایی مراجعه کنید تا اگر قرار است واکنش آلرژیکی در شما رخ دهد تا روز عروسی برطرف شود. همچنین اگر از مدل مژه ها راضی نبودید زمان کافی برای پاک کردن لیفت را دارید.

نکات اساسی قبل از لیفت مژه عروس

مهمترین نکته ای که حتما باید آن را رعایت کنید مراجعه به یک مرکز تخصصی برای لیفت مژه است. یک سالن زیبایی حرفه ای در عرصه لیفت، به خوبی می تواند شما را از خطرات و عوارض احتمالی لیفت مژه دور نگه دارد.
حتما قبل از انجام لیفت مژه تست حساسیت انجام دهید.
قبل از انجام لیفت مژه از ریمل استفاده نکنید.
اگر از لنز استفاده می کنید آن را از چشم هایتان خارج کنید.
تا 24 ساعت پس از انجام فرآیند لیفت مژه از هرگونه آرایش چشم، مالش چشم، دست زدن به مژه، رسیدن آب به مژه ها خودداری کنید.

آیا لیفت مژه در بارداری و شیردهی عوارض دارد؟

دوران بارداری زمان بسیاری حساسی برای مادر و جنین است. در صورتی که مراقبت ها به درستی شکل نگیرند باعث آسیب به مادر و جنین می شوند. به همین دلیل پزشکان در این دوره به مادر هشدار می دهند تا از هرگونه مواد شیمیایی دوری کند. لمینت مژه یکی از خدمات زیبایی است که با کمک مواد شیمیایی باعث حالت دهی به مژه ها می شود. شاید لمینت در برخی افراد باعث بروز حساسیت و یا عوارض نشود، اما خوب است ریسک نکرده و به طور کامل این کار را به بعد از بارداری موکول کنید. در مورد مادران شیرده نیز این موضوع صادق است که اگر به مواد شیمیایی حساسیت دارید و می دانید که ممکن است باعث بروز واکنش های آلرژیک در چشم هایتان شود، لمینت مژه را انجام ندهید.

روش های طبیعی لیفت مژه در منزل

اگر به دلیل بیماری، حساسیت و یا بارداری نمی توانید از لیفت مژه سالنی استفاده کنید، لیفت مژه با مواد طبیعی در منزل یک راه حل عالی برای شما به حساب می آید. در ادامه برخی مواد پرکاربرد لیفت طبیعی در منزل را به شما عزیزان معرفی کردیم.
لیفت مژه با وازلین:
وازلین یکی از بهترین مواد طبیعی برای لیفت مژه است. علاوه بر حالت دادن به مژه ها، آن ها را تقویت کرده و از ریزش آنها جلوگیری می کند. تمام صورتتان را با شوینده مخصوص بشویید و خشک کنید. چشم ها را ببندید و وازلین را به مژه ها بزنید.
لیفت مژه با روغن کرچک:
روغن کرچک به دلیل وجود ویتامین هایی اعم از امگا 3 و انواع پروتئین ها یک معجزه عالی برای تقویت مژه ها به شمار می رود. روغن کرچک استحکام بیشتری به مژه ها می بخشد و از ریزش آنها جلوگیری می کند.
لیفت مژه در خانه با ژلاتین:
ژلاتین دیگر مواد تقویتی مژه هاست که علاوه بر حالت دهی و تقویت آنها باعث زیبایی و درخشندگی مژه ها نیز می شود. ژلاتین فرم و حالت زیبایی به مژه ها می بخشد و و باعث می شود تا چشم ها درخشان تر به نظر برسند.

تعرفه جدید لیفت مژه در سال 1402

موارد متعددی در قیمت گذاری لیفت مژه سهیم اند. برند مورد استفاده، حجم مواد استفاده شده، کیفیت کار، شهرت سالن زیبایی و.... همگی در تعیین قیمت لیفت مژه تاثیر گذارند.
کمترین قیمت ثبت شده لیفت مژه 900 هزار تومان و بیشترین قیمت ثبت شده 2 میلیون تومان است.
توجه داشته باشید که قیمت اعلامی مورد تایید ما نیست و ممکن است در برخی سالن های زیبایی این قیمت متغیر باشد.

سخن پایانی:

همانطور که پیشتر خواندید، لیفت مژه نیز یکی دیگر از خدمات زیبایی حساس است که در صورت کوچکترین اشتباه، منجر به بروز عوارض جبران ناپذیری می شود. یکی از راه جلوگیری از این عوارض انتخاب یک برند معتبر و انجام تست حساسیت قبل از اعمال مواد لیفت است. دیگر راه اساسی و مهمترین بخش جلوگیری از بروز عوارض انتخاب سالن زیبایی است. هرگز لیفت مژه را در خانه یا توسط افراد غیرحرفه ای انجام دهید تا از خطرات احتمالی دور بمانید. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از مراکز تخصصی و حرفه ای لیفت مژه است که با استفاده از بهترین برندها و بهترین ابزار، در فضایی کاملا بهداشتی بهترین ظاهر را به شما می بخشد و همچنین شما را از عوارض احتمالی دور نگه می دارد.

رزرو وقت