اپیلاسیون عروس

اپیلاسیون عروس

معرفی مراکز تخصصی اپیلاسیون عروس در تهران

عروس خانم ها با نزدیک شدن به مراسم عروسیشان به دنبال یک سالن زیبایی معتبر و حرفه ای برای خدمات عروسیشان می گردند. اگر شما هم به دنبال یک مرکز تخصصی و حرفه ای هستید، به سراغ سالن زیبایی ویدا کیانی بروید. در مرکز تخصصی ویدا کیانی با استفاده از بهترین مواد، همچنین دقت در انجام کار، تلاش می شود تا عوارض پوستی اپیلاسیون کمتر در پوست شما نمود داشته باشد و به سرعت بهبود بخشد. اگر می خواهید با مراجعه به یک سالن زیبایی رضایت کامل داشته باشید، سالن زیبایی ویدا کیانی پیشنهاد ما به شماست. 

اپیلاسیون عروس چطور انجام می شود؟

اکثرا خانم ها با نزدیک شدن به زمان عروسی خود به فکراپیلاسیون می افتند. اپیلاسیون مدت زمان بیشتری شما را از شر موهای زائد خلاص می کند و حدودا بین 3 تا 6 هفته طول می کشد. اپیلاسیون موها را از ریشه جدا می کند و همین باعث می شود تا نتیجه بهتری رخ دهد و پوست ظاهر روشن تر و زیباتری داشته باشد.
چند وقت قبل از عروسی باید به سراغ اپیلاسیون برویم؟
حتما حداقل 10 الی 5 روز قبل از عروسی بدنتان را اپیلاسیون کنید تا قبل از روز عروسی واکنش هایی که ممکن است در بدنتان رخ دهد کاهش یابد و یا کاملا از بین برود. اگر پوست حساسی داشته باشید ممکن است اپیلاسیون باعث تورم، قرمزی و یا ایجاد لکه های خفیف شود. نگران نباشید چون این علائم زیاد طول نمی کشد و در صورت مراقبت و یا استفاده از روغن های مغذی و روتین پوستی مناسب پوست به حالت عادی باز می گردد.

چه موادی برای اپیلاسیون پوست مناسب اند؟

برای اپیلاسیون بدن می توان از موم و وکس استفاده کرد. موم ها پس از اعمال روی پوست با کمک یک نوار پارچه ای جدا می شوند اما وکس پس از خشک شدن به راحتی قابل جدا شدن است. می توانید برای موهای نازک تر از موم و برای موهای ضخیم تر از وکس کمک بگیرید.

قیمت اپیلاسیون کامل عروس در سال 1402 چقدر است؟

موارد متعددی در قیمت گذاری اپیلاسیون سهیم اند. برند مورد استفاده، حجم مواد استفاده شده، کیفیت کار، شهرت سالن زیبایی و.... همگی در تعیین قیمت اپیلاسیون تاثیر گذارند.
تعرفه اپیلاسیون عروس در سال 1401 به صورت زیر است:
قیمت اپیلاسیون عروس از 500 هزار تومان تا 1 میلیون تومان قیمت گذاری شده است.
توجه داشته باشید که قیمت اعلامی مورد تایید ما نیست و ممکن است در برخی سالن های زیبایی این قیمت متغیر باشد.

سخن پایانی:

اپیلاسیون برخلاف دیگر روش های حذف موهای زائد، باعث ایجاد تیرگی نمی شود. به دلیل آنکه در روش اپیلاسیون موها از ریشه جدا می شوند اما در دیگر روش ها صرفا ساقه مو به طور ظاهری حذف می شود. همچنین اپیلاسیون مدت زمان بیشتری نسبت به دیگر روش ها ماندگاری دارد. همچنین فراموش نکنید برای برطرف شدن واکنش های پوست نسبت به اپیلاسیون حتما چند روز قبل از مراسم عروسی برای اپیلاسیون عروس به سالن زیبایی مراجعه کنید.

رزرو وقت