آرایش و میکاپ عروس

آرایش و میکاپ عروس

معرفی مراکز تخصصی آرایش و میکاپ عروس در تهران

احتمالا با نزدیک شدن به تاریخ مراسم عروسی استرستان برای انتخاب یک سالن زیبایی حرفه ای بیشتر می شود. هیچ کس بدش نمی آید که در روز عروسی خود یک میکاپ بی نقص داشته باشد. اگر به دنبال یک کار بی نقص و حرفه ای هستید حتما سری به سالن زیبایی ویدا کیانی بزنید. ویدا کیانی یکی از سالن داران معتبر در تهران است که می توانید بدون هیچ نگرانی میکاپ روز عروسیتان را به او بسپارید.

نکات مهم میکاپ عروس در بله برون، عقد و حنابندان

سلیقه هرفردی در انتخاب مدل میکاپ یک امر شخصی است و نمی توان به طور قطع درباره مدل های مختلف میکاپ صحبت کرد. اما اگر در انتخاب مدل میکاپ خود دچار تردید شده اید در ادامه به شما پیشنهاداتی را ارائه خواهیم کرد.
برای بله برون بهتر است از میکاپ لایت استفاده کنید تا میکاپ شما حالت طبیعی تری داشته باشد.
مراسم عقد دیگر مراسم مهم برای شماست. بستگی دارد رنگ و مدل لباس و همچنین تم مراسم شما چه رنگی باشد. می توانید متناسب با نکاتی که گفته شد، میکاپ لایت، عروسکی، اسموکی و..... را امتحان کنید.
برای مراسم حنابندان می توانید میکاپ های اروپایی با تم قرمز یا سبز را انتخاب کنید. بستگی دارد لباستان چه رنگی باشد. متناسب با رنگ لباس و تم مراسم تناژ میکاپ خود را مشخص کنید.

جدیدترین مدل آرایش عروس لاکچری و جذاب

با پیشرفت مد و صنعت خدمات زیبایی، هرروزه مدل های متعددی برای میکاپ و دیگر خدمات زیبای ارائه می شود. آرایش عروس به سادگی میکاپ های روزانه شما نیست. در سالن های زیبایی میکاپ عروس را با مواد گریم و ضد آب انجام می دهند تا هم مدت زمان بیشتری ماندگاری داشته باشد و هم در اثر تعریق و یا گریه از بین نرود. هر آرایشگری ممکن است با توجه به فرم صورت مشتری خود مدل میکاپ را تغییر دهد و یک مدل جدید بسازد. ارایش آسیایی و اروپایی تفاوت های زیادی دارند که می توان با ترکیب این دو مدل به مدل های بسیار جذابی دست یافت. مدل های میکاپ اروپایی امروزه از طرفداران بیشتری برخوردارند. اما مدل های کلاسیک و آسیایی نیز جلوه جذابی دارند و می توانید برای میکاپ عروسیتان به سراغ این مدل ها نیز بروید. یکی از نکات مهمی که حتما باید به آن توجه داشته باشید این است که قبل از مراسم عروسی مدل انتخابی خود را روی صورتتان امتحان کنید تا اگر از مدل آن راضی نیستید مدل را تغییر دهید و یا زمان کافی برای بررسی نواقص کار داشته باشید.

جذاب ترین مدل های میکاپ عروس

آرایش عروس لایت
اگر به دنبال یک مدل ساده و همه پسند می گردید، میکاپ لایت بهترین گزینه برای شماست. میکاپ لایت مبتنی بر زیبایی های خود شماست، بنابراین حالت طبیعی تر و جذاب تری نسبت به دیگر مدل های میکاپ دارد. این مدل میکاپ برای هر نوع فرم صورت و هر نوع رنگ پوستی مناسب است.
آرایش عروس با موی مشکی
آرایش عروس با موی مشکی همیشه چالش برانگیز و جذاب است. به دلیل آنکه می توان در این حالت تناژ رنگ های جذابی را ایجاد کرد. از میکاپ لایت و ساده استفاده کنید. از کرمپودر خیلی روشن استفاده نکنید تا هارمونی رنگ ها خراب نشود. از سایه دودی استفاده کنید تا چشم هایتان زیبایی بیشتری به خود بگیرد.
آرایش عروس نچرال و طبیعی
آرایش نچرال امروزه به یکی از پرطرفدارترین مدل های میکاپ بدل شده است. این میکاپ بسیار زیباست و هیچ پیچیدگی خاصی ندارد. اجزای صورت همگی در حالت طبیعی خود هستند و هیچ زیاده روی در این مدل یکاپ دیده نمی شود. سایه کم رنگ، خط چشم کوتاه، رژلب کم رنگ، کرم متناسب با رنگ پوست فرد و.... همگی از نکات میکاپ نچرال هستند.

میکاپ های مناسب رنگ پوست شما کدام اند؟

آرایش عروس پوست سبزه
افراد دارای پوست سبزه بهتر است از کرم پودر های خیلی روشن استفاده نکنند، به دلیل آنکه باعث می شود تا پوست حالت طبیعی خود را از دست بدهد و میکاپ مصنوعی ایجاد شود. رژگونه ای که استفاده می کنید نیز باید لایت و مناسب رنگ کرم پودر باشد. در این حالت از رژگونه جیغ و روشن استفاده نکنید. از رنگ رژ لب و سایه تیره استفاده کنید تا هارمونی رنگ های استفاده شده به هم نخورد.  
آرایش عروس پوست گندمی
با کمک یک کرم پودر ملایم و مناسب، پوستتان را کاور کنید و برای ایجاد سایه روشن از کانتور و کانسیلر استفاده کنید. از یک رژگونه کاملا ملایم و لایت استفاده کنید. برای انتخاب رنگ رژلب و سایه کاملا آزادید تا انتخاب خود را داشته باشید. البته توجه داشته باشید تا تناسب و هارمونی میکاپتان را خراب نکنید.
آرایش عروس پوست سفید
برای طبیعی تر نشان دادن سفیدی پوستتان با کمک کانسیلر و کانتور سایه روشن ایجاد کنید. از سایه های تیره تر استفاده کنید تا هارمونی جذابی بوجود بیاید. می توانید از رژگونه و رژ روشن یا رنگ های گوشتی و تیره استفاده کنید.  
آرایش عروس چشم رنگی
می توانید از سایه های تیره تر استفاده کنید تا روشنی چشم هایتان دیده شود. همچنین سایه شاین یک انتخاب جذاب برای شماست.
آرایش عروس صورت گرد
میکاپ عروس با فرم صورت گرد و تپل کار بسیار سختی به نظر می سد. در این مورد نباید از کم پودرهای روشن استفاده کنید. با کانتور و کانسیلر سایه روشن ایجاد کنید تا صورت کشیده به نظر برسد. برای حالت دهی به چشم ها از خط چشم های کشیده رو به بالا کمک بگیرید.
آرایش عروس صورت کشیده
در این حالت باید استفاده شما از کانتور طوری باشد تا فرم صورت را گردتر نشان دهد. از رنگ های شاد برای رژلب یا رژگونه استفاده کنید تا صورت گردتر دیده شود. 

چه عواملی بر قیمت آرایش و میکاپ عروس تاثیر دارد؟

موارد متعددی در قیمت گذاری آرایش و میکاپ عروس سهیم اند. مدل انتخابی، میزان مواد استفاده شده، کیفیت و سختی کار، شهرت سالن زیبایی و.... همگی در تعیین قیمت آرایش و میکاپ عروس تاثیر گذارند.
قیمت آرایش و میکاپ عروس در سال 1402 به صورت زیر است:
حداقل قیمت آرایش و میکاپ عروس 6 میلیون تومان است.
توجه داشته باشید که قیمت اعلامی مورد تایید ما نیست و ممکن است در برخی سالن های زیبایی این قیمت متغیر باشد.

سخن پایانی:

اگر شما هم به دنبال یک میکاپ بی نقص هستید، هرگز روتین پوستی خود را قبل از عروسی فراموش نکنید. اصلاح صورت و پاکسازی پوست عروس را چند روز قبل از عروسی انجام دهید تا پوستتان آماده میکاپ شدن باشد. پس از اصلاح و پاکسازی حتما پوست را آبرسانی کنید تا خشک نباشد و میکاپ به خوبی روی پوست بشیند. اگر هنوز در انتخاب مدل میکاپ عروسی خود مردد هستید می توانید با مراجعه به مرکز تخصصی  حرفه ای ویدا کیانی میکاپ عروسی خود را به آنها بسپارید. در سالن زیبایی ویدا کیانی با توجه به فرم صورت و رنگ پوست شما یک میکاپ کاملا نچرال و جذاب را روی صورت شما اجرا می کنند.

رزرو وقت