میکاپ دخترانه

میکاپ دخترانه

معرفی بهترین مراکز تخصصی آرایش و میکاپ دخترانه در تهران

همه دختر خانم ها با نزدیک شدن به تاریخ جشنی که پیش رو دارند، استرس میکاپ و انتخاب سالن زیبایی را دارند. اگر به دنبال یک کار بی نقص و حرفه ای هستید حتما سری به سالن زیبایی ویدا کیانی بزنید. ویدا کیانی یکی از سالن داران معتبر در تهران است که می توانید بدون هیچ نگرانی میکاپ خود را به او بسپارید.

یک میکاپ دخترانه ساده و لایت جذاب چه ویژگی هایی دارد؟

یک میکاپ لایت و ساده نیاز به ابزار خاصی ندارد و مراحل بسیار کمتری را نیز دنبال می کند.
موارد مورد نیاز برای آرایش لایت و سبک
     مرطوب کننده
    پرایمر
     کرم پودر متناسب با رنگ پوست
     کانسیلر (اختیاری)
      سایه چشم(مات و ملایم)
     خط چشم(نازک و کوتاه)
     ریمل
      رژ لب/براق کننده لب(ملایم و روشن)
     برس آرایش / اسفنج
رعایت یک روال مراقبت از پوست قبل از آرایش بسیار مهم است با استفاده از مرطوب کننده شروع کنید و در صورت نیاز از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. اگر می خواهید آرایشتان برای مدت طولانی تری روی پوست بماند، از پرایمر استفاده کنید. همچنین به عنوان پایه ای برای آرایش شما عمل می کند.
بعد از اینکه پوست خود را آماده کردید، از مرکز صورت خود یک لایه کرم پودر بزنید. آن را با کمک اسفنج یا برس آرایشی با حرکات دایره‌ای به سمت بیرون برای پوششی سبک یا با حرکت آهسته پخش کنید تا رنگی یکدست داشته باشید. در صورت نیاز می توانید از کانسیلر استفاده کنید. اگر فونداسیون پوشش مورد نظر را به شما می دهد، ممکن است از کانسیلر صرف نظر کنید.
یک رژگونه بردارید و با استفاده از یک برس رژگونه کرکی روی سیب گونه هایتان بزنید. آن را روی استخوان گونه خود در جهت رو به بالا در نزدیکی شقیقه ها مخلوط کنید.
برای آرایش چشم، رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید. برای تکمیل چشم ها و ظاهری شاداب تر از رنگ های خنثی و ملایم استفاده کنید. محصول را روی یک برس صاف یا کرکی قرار دهید و آن را روی پلک بزنید. آن را با حرکات دایره ای مخلوط کنید.
در مرحله بعد خط چشم را بزنید. شما می توانید مداد، ژل یا خط چشم مایع را هر چه که ترجیح می دهید انتخاب کنید.
کشیدن خط چشم را از گوشه بیرونی چشم شروع کنید و با کمک یک برس نوک تیز، زاویه دار به تدریج خط چشم را تا گوشه داخلی بکشید. اطمینان حاصل کنید که خط را نزدیک به خط مژه و تا حد ممکن نازک بکشید تا آرایشی سبک باشد.
ابروها بخش مهمی از آرایش چشم شما هستند. ابروهای خود را پر کرده و با مداد ابرو یا سایه چشمی که نزدیک به رنگ ابروی شما است، آنها را مرتب کنید.
برای تکمیل آرایش چشم، مژه های خود را فر کنید و سپس یک لایه ریمل بزنید.
ریمل بیشتری روی ریشه ها بزنید و نه در طول مژه ها، زیرا استفاده از محصول اضافی روی طول مژه ها را سنگین می کند. برای مژه های بلند و حجیم به سراغ ریمل حجم دهنده بروید.
قبل از زدن رژ لب از نرم کننده لب یا بالم لب استفاده کنید تا لب های خود را مرطوب کنید. سپس یک رژلب با رنگ ملایم و خنثی انتخاب کنید.
 

میکاپ مناسب با پوست خود را بشناسید!
میکاپ دخترانه پوست سبزه
افراد دارای پوست سبزه بهتر است از کرم پودر های خیلی روشن استفاده نکنند، به دلیل آنکه باعث می شود تا پوست حالت طبیعی خود را از دست بدهد و میکاپ مصنوعی ایجاد شود. رژگونه ای که استفاده می کنید نیز باید لایت و مناسب رنگ کرم پودر باشد. در این حالت از رژگونه جیغ و روشن استفاده نکنید. از رنگ رژ لب و سایه تیره استفاده کنید تا هارمونی رنگ های استفاده شده به هم نخورد.  

میکاپ دخترانه پوست گندمی
با کمک یک کرم پودر ملایم و مناسب، پوستتان را کاور کنید و برای ایجاد سایه روشن از کانتور و کانسیلر استفاده کنید. از یک رژگونه کاملا ملایم و لایت استفاده کنید. برای انتخاب رنگ رژلب و سایه کاملا آزادید تا انتخاب خود را داشته باشید. البته توجه داشته باشید تا تناسب و هارمونی میکاپتان را خراب نکنید.

میکاپ دخترانه پوست سفید
برای طبیعی تر نشان دادن سفیدی پوستتان با کمک کانسیلر و کانتور سایه روشن ایجاد کنید. از سایه های تیره تر استفاده کنید تا هارمونی جذابی بوجود بیاید. می توانید از رژگونه و رژ روشن یا رنگ های گوشتی و تیره استفاده کنید.  
 
میکاپ دخترانه چشم رنگی
می توانید از سایه های تیره تر استفاده کنید تا روشنی چشم هایتان دیده شود. همچنین سایه شاین یک انتخاب جذاب برای شماست.

میکاپ دخترانه صورت گرد
میکاپ دخترانه با فرم صورت گرد و تپل کار بسیار سختی به نظر می سد. در این مورد نباید از کم پودرهای روشن استفاده کنید. با کانتور و کانسیلر سایه روشن ایجاد کنید تا صورت کشیده به نظر برسد. برای حالت دهی به چشم ها از خط چشم های کشیده رو به بالا کمک بگیرید.

میکاپ دخترانه صورت کشیده
در این حالت باید استفاده شما از کانتور طوری باشد تا فرم صورت را گردتر نشان دهد. از رنگ های شاد برای رژلب یا رژگونه استفاده کنید تا صورت گردتر دیده شود.  

میکاپ دخترانه با چشم مشکی
در میکاپ دخترانه با چشم و ابروی مشکی، پوستتان را زیاد سفید نکنید و سعی کنید تا از تناژ دودی رنگ استفاده کنید تا جذابیت چشم هایتان بیشتر دیده شود. از رژلب، رژگونه و سایه جیغ استفاده نکنید تا هارمونی میکاپتان بهم نخورد.

 

بهترین مدل میکاپ دخترانه ساده و جذاب برای عروسی

خانم ها با دعوت شدن به مراسم عروسی پس از انتخاب لباس به سراغ انتخاب مدل میکاپ خود می روند. مراسمی که به آن دعوت می شوید به مدل انتخابی شما مربوط است. اگر به یک مراسم ساده و رسمی دعوت شده اید، از میکاپ ساده و نچرال کمک بگیرید.
اگر خواهر عروس یا خواهر داماد هستید، انتخاب سخت تری دارید. این شب برای شما بسیار مهم است و باید در آن به خوبی بدرخشید. مدل های زیادی برای شما جود دارد. میکاپ لایت، اسموکی، عروسکی انواع میکاپ های اروپایی و آسیایی، میکاپ کلاسیک و.... همگی می توانند انتخاب های شما باشند.  
یکی از میکاپ هایی که به تازگی مد شده، میکاپ شب یلداست. در این مدل میکاپ از تناژ سبز یا قرمز استفاده می شود.
اگر جشن تولد شماست می توانید میکاپ عروسکی را امتحان کنید. این مدل میکاپ سن شما را کمتر نشان می دهد و چهره شادابی به شما می بخشد.

 

تکنیک های ساده برای میکاپ دخترانه با کمترین وسایل در خانه

اکثر دختر خانم ها زمانی که به یک مراسم رسمی دعوت می شوند، علاقه مندند تا در خانه و با لوازم آرایشی خود میکاپ صورتشان را انجام دهند.میکاپ دخترانه و نچرال به لوازم زیادی نیاز ندارد و می توانید با کمترین تجهیزات یک میکاپ بدون نقص داشته باشید. این مدل نیاز به سخت گیری خاصی ندارد و لازم نیست تا زمان زیادی را صرف میکاپ کنید. برای یک میکاپ ساده کرم پودر، ریمل، رژلب و مقدار کمی رژگونه کافیست. در صورتی که به خط چشم علاقه دارید می توانید یک خط چشم بسیار نازک و فقط برای حالت دهی به چشم بکشید تا آرایشتان هم چنان نچرال و طبیعی باقی بماند. برای رژلب اصلا از رنگ های جیغ استفاده نکنید. به دلیل اینکه هم سنتان را بیشتر نشان می دهد و هم هارمونی میکاپ را بهم می زند. سعی کنید در تمام بخش های میکاپ از رنگ های خنثی و ملایم استفاده کنید.

قیمت آرایش و میکاپ دخترانه چقدر است؟

موارد متعددی در قیمت گذاری آرایش و میکاپ دخترانه سهیم اند. مدل انتخابی، میزان مواد استفاده شده، کیفیت و سختی کار، شهرت سالن زیبایی و.... همگی در تعیین قیمت آرایش و میکاپ دخترانه تاثیر گذارند.
هزینه آرایش و میکاپ دخترانه در سال 1402 به صورت زیر است:
کمترین قیمت ثبت شده 500 هزار تومان و بیشترین قیمت ثبت شده 3 میلیون تومان است.
توجه داشته باشید که قیمت اعلامی مورد تایید ما نیست و ممکن است در برخی سالن های زیبایی این قیمت متغیر باشد.

سخن پایانی:

یکی از مهمترین دغدغه های دختر خانم ها با فهمیدن مراسمی که قرار است بروند میکاپ آنهاست. انتخاب مدل میکاپ و زنانه نبودن آن تاثیر مهمی در صورت و حال خوب شما دارد. اگر آرایش شما بیش از اندازه زنانه و جیغ باشد می تواند شما را پیرتر نشان بدهد، در نتیجه حس بدی به خود پیدا می کنید و اصلا از مراسم لذت نمی برید. بنابراین مهم ترین نکته ای که باید حتما آن را رعایت کنید مراجعه به یک سالن زیبایی حرفه ای و تخصصی است تا علاوه بر یک میکاپ بی نقص با توجه به فرم صورتتان شما را آرایش کند تا حالت صورت متعادل و نچرال باشد. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از بهترین ارائه دهندگان میکاپ دخترانه و نچرال می باشد که می توانید با مراجعه به آن از نتایج فوق العاده میکاپ خود لذت ببرید.

رزرو وقت