پاکسازی پوست عروس

پاکسازی پوست عروس

معرفی بهترین سالن زیبایی پاکسازی پوست عروس حرفه ای

اگر می خواهید پوستتان آسیب نبیند و دچار مشکل نشوید، هرگز پوست خود را دست افراد غیر حرفه ای نسپارید. یک اشتباه در حین پاکسازی می تواند به پوست شما آسیب برساند. اگر به دنبال بهترین مرکز تخصصی پاکسازی پوست عروس هستید، پیشنهاد ما به شما سالن زیبایی ویدا کیانی است. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از بهترین سالن های زیبایی در عرصه خدمات عروس است. به دلیل حرفه ای بودن تمام آرایشگران سالن زیبایی ویدا کیانی، می توانید با خیال راحت پوست خود را به آنها بسپارید. مطمئن باشید که نتیجه کار فوق العاده خواهد شد.

پاکسازی پوست عروس چه فایده ای دارد؟

روز عروسی برای همه خانم ها روز بزرگی است و دوست دارند در این روز بهترین خود را به نمایش بگذارند. پاکسازی پوست عروس کمک می کند تا لایه مرده پوست از روی صورت برداشته شود. منافذ پوست باز شده و پوست نفس می کشد، در نتیجه پوست درخشان تر و روشن تر می شود. اگر پوست خود را پاکسازی کنید و تا روز عروسی روتین پوستی خود را ترک نکنید و آبرسانی پوست را به خوبی انجام دهید، پوست شما آماده یک میکاپ فوق العاده است! در این حالت به دلیل اینکه پوست کاملا تمیز شده و آبرسانی شده است، حالت متعادلی دارد و میکاپ می تواند به خوبی روی پوست بشیند و حالت زیباتری پیدا می کند. در ادامه نکاتی برای آماده سازی پوستتان قبل از مراسم عروسی ارائه شده است.

نکاتی درباره پاکسازی پوست قبل از مراسم عروسی که باید بدانید!

در ماه ها، هفته ها و روزهای منتهی به عروسی شما نگرانی های زیادی وجود دارد. از پوست صاف و بدن جوش گرفته تا لباس و پذیرایی و.... بنابراین، چیزی که نیاز دارید این است که بدانید آیا پوست شما برای عکس های عروسی که تا ابد باقی می مانند در بهترین حالت قرار می گیرد یا خیر! برای به دست آوردن این رویا مهم است که زودتر آماده شدن را شروع کنید.از روال ساده مراقبت از پوست پیروی کنید که شامل پاکسازی، لایه برداری و ماسک صورت است. همچنین، مطمئن شوید که به درستی پوست خود را آبرسانی کنید. از یک مرطوب کننده خوب برای پوست خود استفاده کنید و 8 ساعت قبل از روز خاص خود بخوابید.

برنامه غذایی خود را برنامه ریزی کنید
 به خوبی می گویند زیبایی از درون می آید، زیرا آنچه می خورید تأثیر مستقیمی بر پوست شما دارد. به جای هر رژیم غذایی پیچیده، باید رژیم غذایی ساده ای داشته باشید که تغذیه مناسبی داشته باشد. همچنین از نوشیدن، کافئین و سایر نوشیدنی‌هایی که روی پوست شما تأثیر می‌گذارند خودداری کنید. از آب میوه‌ها و نوشیدنی‌های سالم مانند آب نارگیل، آب سبزیجات، چای سبز و آب میوه استفاده کنید.

پوست خود را پاکسازی کنید
فرد باید 6 تا 7 ماه قبل از عروسی پاکسازی پوست را شروع کند. انجام منظم پاکسازی پوست صورت، رنگ پوست شما را یکدست می کند و همچنین برنزه شدن، لکه های پوستی و هایپرپیگمانتاسیون را کاهش می دهد.

به اندازه کافی بخواب
 خواب یکی از مهم‌ترین عواملی است که به بدن و ذهن شما اجازه می‌دهد تا آرامش داشته باشد. بنابراین، بسیار مهم است که 8 ساعت بخوابید، که باعث شادابی شما می شود. اگر خواب کافی نداشته باشید، ممکن است بدن شما را تحت تاثیر قرار دهد. در این صورت روز عروسی با چشم هایی پف کرده و زیر چشم های کبود و گود شده روبه رو می شوید.

لایه برداری کنید
فقط به لایه برداری با پاکسازی و فشیال صورت اکتفا نکنید. می توانید با کمک ماسک های صورت پوست خود را لایه برداری کنید. اگر پوست خشک یا معمولی دارید هفته ای یکبار، اما اگر دارای پوست چرب هستید، هفته ای دوبار پوست خود را لایه برداری کنید. لایه برداری پوست از ایجاد جوش و آکنه جلوگیری می کند و کمک می کند تا پوست به خوبی مواد مغذی خود را جذب کند. می توانید با کمک ماسک خاک رس، ماسک عسل و دارچین، ماسک ماست و نشاسته، ماسک عسل و شکر و..... پوست خود را به طور طبیعی لایه برداری کنید. لایه برداری با اسکراب هم امکان پذیر است اما مواد طبیعی علاوه بر لایه برداری، مواد مغذی مورد نیاز پوست را نیز مهیا می کنند. حتما بعد از لایه برداری از آفتاب دوری کنید. در این حالت پوست مستعد جذب اشعه های مضر آفتاب است و می تواند به پوست شما آسیب برساند.

پوست خود را هیدراته کنید
حتما قبل از عروسی هر شب از کرم مرطوب کننده و سرم های تقویتی پوست استفاده کنید. این کار باعث می شود تا پوست به خوبی آبرسانی شود و از تیره شدن و جوش زدن صورت جلوگیری می کند. همچنین خوب است که از کرم ضد آفتاب استفاده کنید تا پوست از اشعه های مضر آفتاب مصون بماند. حتی در خانه هم اشعه های مضر وجود دارند. بنابراین پس از هربار پاکسازی پوست از کرم ضد آفتاب بی رنگ استفاده کنید.

 

قیمت پاکسازی پوست عروس چقدر است؟

موارد متعددی در قیمت گذاری پاکسازی پوست عروس سهیم اند. برند مواد استفاده شده، میزان مواد استفاده شده، کیفیت و سختی کار، شهرت سالن زیبایی و.... همگی در تعیین قیمت پاکسازی پوست عروس تاثیر گذارند.
قیمت پاکسازی پوست عروس به صورت زیر است:
کمترین قیمت ثبت شده 100 هزار تومان و بیشترین قیمت ثبت شده 700 هزار تومان است.
توجه داشته باشید که قیمت اعلامی مورد تایید ما نیست و ممکن است در برخی سالن های زیبایی این قیمت متغیر باشد.

سخن پایانی:

همانطور که پیشتر خواندید پاکسازی سالنی به تنهایی کافی نیست و شما باید در منزل نیز روتین پوستی و غذایی خاصی را دنبال کنید تا نتایجی که دوست دارید را بدست آورید. حتما از 6 ماه قبل از عروسی روتین پوستی و پاکسازی سالنی را شروع کنید تا پوستتان به خوبی برای روز عروسی آماده باشد. همچنین یک هفته قبل از عروسی اصلاح صورت و آخرین مرحله از پاکسازی پوست صورت خود را انجام دهید و ادامه درمان را در منزل با استفاده از ماسک ها و سرم های تقویتی پوست دنبال کنید. برای پاکسازی پوست صورت مراقب باشید تا حتما به یک مرکز تخصصی مراجعه کنید. مراجعه به افراد غیر حرفه ای می تواند آسیب های زیادی را برای شما به ارمغان بیاورد. سالن زیبایی ویدا کیانی یکی از بهترین سالن های زیبایی در عرصه پاکسازی پوست عروس است که خیال شما را از بابت خدمات حرفه ای خود راحت می کند.

رزرو وقت