آموزش کشیدن 9 خط چشم ترند برای پلک های افتاده

خط چشم!!! سخت ترین مرحله آرایش چشم برای هر خانمی که حتی هزاران بار نیز آموزش های مربوط به کشیدن خط چشم را دیده باشد. برای بسیاری از خانم ها این مرحله همانند یک کابوس است، زیرا کمی کج کشیدن یکی از آنها، ممکن است از حالت قرینه خارجشان کرده و همین امر موجب خراب کردن آرایش چشم و در نهایت صورت شما خواهد شد. اما سخت تر از آن، کشیدن خط چشم برای چشم هایی با پلک افتاده است، زیرا ممکن است خط چشم را نیز درست بکشیدن اما بعدا با کمی پلک زدن متوجه شوید که تمام آرایش چشم هایتان خراب شده است.

به هر حال کاریست که باید انجام دهید و نمی توانید بی خیال آن باشید. بنابراین ما تصمیم گرفتیم تا شما را با آموزش کشیدن 9 خط چشم محبوب برای پلک های افتاده که این روز ها بسیار ترند بوده و حتی بسیاری از اینفلوئنسر ها و تیک تاکر های محبوب نیز از آن استفاده می کنند. کمی از سختی کشیدن خط چشم را از دوش شما برداریم. با ما باشید با این آموزش جذاب که البته در ویدیو زیر نیز می توانید آن را مشاهده نمایید.

 

خرید خط چشم

 
چرا کشیدن خط چشم سخت و قلق دار است؟

شاید دلیلی سخت بودن این مرحله از آرایش رعایت نکردن یک سری نکات اولیه باشد که در کشیدن خط چشم بسیار به شما کمک خواهد کرد. که در مقاله اشتباهات رایج هنگام کشیدن خط چشم، این نکات اولیه را به صورت کامل توضیح داده ایم. که خواندن این مقاله نیز باز مربوط به آموزش دیدن برای انجام این کار مربوط می شود. بنابراین می توان گفت تنها دلیل عدم توانایی کشیدن خط چشم توسط بسیاری از خانم ها، آموزش ندیدن است. که خواندن این مقاله و مقاله ای که معرفی شد، می تواند بسیار به شما کمک کند.

 
چرا کشیدن خط چشم برای پلک افتاده سخت است؟

در حالت عادی شما هنگامی که خط چشم می کشید ممکن است متوجه وجود پلک های افتاده تان نشده و خط خیلی زیبایی نیز بکشید. اما هنگامی که مستقیم و رو به جلو نگاه می کنید، خط چشمتان زیر پلک هایتان رفته و نه تنها محو شده و نشان داده نمی شود بلکه ممکن است قسمتی از آن بر روی پلک هایتان نیز باقی مانده و به کلی ارایش چشم هایتان خراب شود. برای جلوگیری از پیش آمدن همچین مشکلاتی است که ما این مقاله را نوشته ایم تا نحوه کشیدن 9 خط چشم برای پلک های افتاده را به شما آموزش دهیم.

  • آرایش دایم
  • ادمین سایت

فرم ارسال نظر

رزرو وقت