راهنمای طرز استفاده از صابون لیفت ابرو

روش های مختلف لیفت ابرو

بهتر است که بدانید امروزه لیفت کردن ابرو ها با روش های مختلفی و توسط محصولات گوناگونی انجام می گیرد. روش های لیفت کردن عبارت اند از لیفت ابرو با مواد آرایشگاهی در سالن های آرایش و همچنین لیفت توسط صابون و یا ژل های متفاوت در خانه.

 
لیفت با مواد آرایشگاهی

این روش از لیفت کردن ابرو بدون استفاده از صابون بوده و یکی از روش هایی است که کمی هزینه ی بیشتری لازم دارد و در آرایشگاه ها و یا همان سالن های آرایشی انجام می شود. به این صورت که سالن داران از طریق موادی که دارند طی چندین مرحله به لیفت کردن ابرو های می پردازند. این روش علاوه بر اینکه هزینه ی بیشتری بر می دارد ماندگاری بیشتری نیز دارد. ماندگاری این روش معمولا 1 ماهه و یا گاهی اوقات کمتر و بیشتر بسته به ضخامت و نوع موی ابرو می باشد و هر چند وقت یکبار باید ان را ترمیم کرد.

 
لیفت ابرو در خانه با صابون

روش دیگری که برای لیفت ابرو وجود دارد استفاده از صابون و ژل های لیفت موجود در بازار و فروشگاه های خرید لوازم آرایشی اصل می باشد. از مزیت ها و فوایدی که این روش دارد باید این را نام ببریم که هم نسبت به روش قبلی کم هزینه تر است و هم اینکه به راحتی و بدون صرف وقت و انرژی در زمان و مکانی که بخواهید می توانید از محصول استفاده کنید و به علاوه هر وقت که دوست داشتید صورت خود را بشویید تا اثر مواد از بین برود. برای این روش تنها کافی است به فروشگاه های آرایشی و یا فروشگاه اینترنتی بانه گالری مراجعه کنید و صابون با کیفیتی را خریداری کنید.

  • آرایش دایم
  • ادمین سایت

فرم ارسال نظر

رزرو وقت